TSP + ZSV – Přípravný kurz

TSP + ZSV – přípravný kurz
online živé video vysílání

Informace:
Již nyní je možné se přihlásit do přípravného kurzu.
Řešte své přihlášení do přípravného kurzu včas, kapacita přípravného kurzu je v zájmu zachování kvality omezená a přednost mají dříve přihlášení zájemci.

Intenzivní přípravný kurz na TSP – Testy studijních předpokladů a ZSV – Základů společenských věd probíhá formou online živého video vysílání a poskytuje kompletní přípravu na daný typ přijímacích zkoušek, které se uplatňují zejména na Masarykově univerzitě v Brně či jiných fakultách. Navíc součástí přípravného kurzu je i příprava na obecné studijní předpoklady (OSP), které se uplatňují i na jiných fakultách a principálně se blíží k TSP.
Přípravný kurz odpovídá aktuálním požadavkům na dané typy přijímací zkoušky uplatňované na vysoké škole.

Přípravný kurz probíhá přes online video živé vysílání, kdy nemusíte nikam dojíždět a z bezpečí svého domova nebo odkudkoliv se v příslušné termíny ve stanoveném čase připojíte přes internet do virtuální učebny, kde bude vést výuku lektor přes online video živé vysílání v reálném čase, a vy budete mít možnost se kdykoliv a na cokoliv zeptat. Přípravný kurz je vhodný pro všechny, kteří nemají možnost se účastnit našich prezenčních přípravných kurzů.

Za kvalitu přípravy na přijímací zkoušky ručíme, a pokud byste se i přesto nedostali na vysokou školu, kde se uplatňuje daná forma přijímacích zkoušek, tak Vám vrátíme peníze, které za přípravný kurz zaplatíte – garance vrácení peněz platí i pro přípravný kurz ve formě online živého vysílání.

Jsme hrdí na to, že absolventi našich přípravných kurzů mají téměř stoprocentní úspěšnost. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, že Vás připravujeme dobře a dělá nám to velkou radost. Díky tomu víme, že má naše práce smysl.

Záleží nám na tom, abychom Vás připravili tak, abyste u přijímacích zkoušek uspěli.

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné. U nás budete vždy na prvním místě.

Náplň přípravného kurzu:

Naším posláním je Vás kvalitně připravit na přijímací zkoušky, a proto se věnujeme náplni přípravného kurzu naplno. Na jejím obsahu se podílí zejména kvalifikovaní vysokoškolsky vzdělaní odborníci s bohatými zkušenostmi s přijímacími zkouškami. Dále také zapojujeme studenty nebo absolventy vysokých škol, kteří přímo prošli přijímacími zkouškami s vysokou úspěšností. Díky tomu u nás máte jistotu, že Vás připravíme na oblasti, které budete potřebovat k přijímacím zkouškám podle aktuálních požadavků.

V rámci přípravného kurzu bude výuka zejména zaměřená na praktickou přípravu na:

 • Přípravný kurz zahrnuje přípravu na:
  » TSP – testy studijních předpokladů
  » ZSV = Základy společenských věd
  » Navíc jako bonus je i příprava zaměřena na obecné studijní
  předpoklady, které se principálně blíží k TSP.

Co můžete od přípravného kurzu očekávat:

 • Výuka přes online živé video vysílání – v příslušné termíny ve stanoveném čase se přes internet připojíte do virtuální učebny, kde výuku bude v reálném čase vést lektor formou online živého video vysílání. Během celé výuky budete mít možnost kdykoliv položit lektorovi dotaz a na cokoliv se zeptat. V rámci výuky je díky této formě možné i zapojit moderní technologie, které umožňují více názorně vysvětlit probíranou látku. Připojit se k online video živému vysílání můžete z bezpečí svého domova, bez ztráty času dojížděním nebo odkudkoliv chcete. Stačí Vám k tomu počítač, případně mobil či jiné vhodné zařízení a připojení k internetu. Jedná se o moderní způsob výuky, která probíhá v reálném čase a je dostupná všude a všem.
 • Garance vrácení peněz – zcela zdarma, bez dodatečných poplatků – za kvalitu našeho přípravného kurzu ručíme, a proto v případě, že byste se i přesto nedostali na vysokou školu, kde se uplatňuje daná forma přijímacích zkoušek, vrátíme Vám zpět celou cenu uhrazeného kurzovného. Garance vrácení peněz platí i pro přípravný kurz ve formě online živého video vysílání.
 • Váš úspěch je pro nás důležitý – je pro nás důležité, abyste u přijímacích zkoušek byli úspěšní. Snažíme se proto dělat maximum, abychom Vás dobře a kvalitně připravili na přijímací zkoušky. Dělá nám velkou radost, když po absolvování našeho přípravného kurzu u přijímacích zkoušek uspějete. S hrdostí můžeme oznámit, že na základě uplatňování garance vrácení kurzovného v předchozích letech je úspěšnost účastníků našeho přípravného kurzu u přijímacích zkoušek téměř stoprocentní. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, díky které víme, že Vás připravujeme dobře a naše práce má smysl.
 • Kvalitní lektoři – uvědomujeme si, že základem kvalitní přípravy jsou kvalitní lektoři. Proto u nás výuku přípravného kurzu vedou kvalitní lektoři, kteří jsou specializovaní na dané oblasti, mají schopnosti předávat potřebné vědomosti a disponují bohatými zkušenostmi s přijímacími zkouškami. Rovněž usilujeme o to, aby do výuky byli zapojeni přímo studenti nebo absolventi vysokých škol, kteří bezprostředně prošli přijímacími zkouškami s vysokou úspěšností, což umocňuje komplexnost celé přípravy. Zakládáme si na tom, že náš tým lektorů tvoří lidé, které vzdělávání baví, záleží jim na tom, abyste u přijímacích zkoušek uspěli a výuka pro Vás byla přínosem. To se velmi pozitivně odráží v individuálním přístupu k Vám a efektivnosti celé vaší přípravy.
 • Studijní materiály zdarma – v ceně přípravného kurzu jsou zcela zahrnuty studijní materiály. Získáte od nás řadu modelových otázek k praktické přípravě na přijímací zkoušky, které budete v rámci přípravného kurzu s odborným lektorem rozebírat. Naučíte se, jak při řešení modelových otázek postupovat, na co si zejména dát pozor, abyste vybrali správnou odpověď. Víme, jak je praktická příprava na přijímací zkoušky důležitá, a proto jsou tyto studijní materiály již v ceně kurzu. Nic navíc nedoplácíte.
 • Psychologická příprava na přijímací zkoušky – je důležité, abyste na přijímací zkoušky byli připraveni i z psychologického hlediska. Mnohdy o přijetí na lékařskou fakultu může rozhodnout nepatrný rozdíl bodů, které můžete ztratit v důsledku velkého stresu u ostrých přijímacích zkoušek. Proto v rámci přípravného kurzu projdete psychologickou přípravou na přijímací zkoušky, kdy se seznámíte se základními metodami zvládání stresu a vyzkoušíte si praktická cvičení pro odolávání stresu. Psychologická příprava je zcela unikátní svojí koncepcí a výrazně pozitivně působí i na další rozvoj osobnosti člověka zvláště v současném velmi stresujícím prostředí.
 • Certifikát – na závěr kurzu od nás získáte prestižní certifikát o absolvování přípravného kurzu, který pro Vás může být výhodou v dalším studijním i profesním uplatnění.
 • Pro Vás vždy něco navíc – jste pro nás důležití a vážíme si Vás, proto navíc získáte benefity a výhody, které pro Vás budeme pravidelně shromažďovat a aktualizovat.
 • Možnost uhradit kurzovné na splátky – zcela zdarma, bez poplatků – máte možnost uhradit kurzovné celé najednou nebo si jeho úhradu můžete pohodlně rozdělit do tří rovnoměrných plateb a to zcela zdarma, bez poplatků. Více informací zde: Kurz na splátky

 

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné. U nás budete vždy na prvním místě.

Pro koho je přípravný kurz vhodný:

 • pro středoškoláky, zejména studenty čtvrtých i třetích ročníků
 • pro všechny, co minule u přijímaček neuspěli a tentokrát se chtějí na přijímací zkoušky kvalitně připravit

Termín konání kurzu:

Informace:
Již nyní je možné se přihlásit do přípravného kurzu.
Řešte své přihlášení do přípravného kurzu včas, kapacita přípravného kurzu je v zájmu zachování kvality omezená a přednost mají dříve přihlášení zájemci.

Středa

» 1× týdně » 20. října 2021 – 20. dubna 2022
» Čas konání: 17:00 – 20:00 » celkem 90 vyučovacích hodin
» Výuka formou online živého video vysílání – odkudkoliv
» Přes počítač či jiné vhodné zařízení s připojením k internetu

Cena kurzu:

Informace:
Již nyní je možné se přihlásit do přípravného kurzu.
Řešte své přihlášení do přípravného kurzu včas, kapacita přípravného kurzu je v zájmu zachování kvality omezená a přednost mají dříve přihlášení zájemci.

Cena kurzu: 9 490 Kč

Při včasné objednávce do 30.09.2021

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Cena kurzu: 9 990 Kč

Při objednávce od 01.10. - 23.10.2021

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Cena kurzu: 10 990 Kč

Při objednávce od 24.10.2021

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Kontakt:

  Přihlášení

  Zapomněli jste heslo?