Psychologie – přípravný kurz

Psychologie – přípravný kurz

Intenzivní přípravný kurz se zaměřením na přípravu na přijímací zkoušky oboru psychologie. Náplň přípravného kurzu plně odpovídá aktuálním požadavkům přijímacích zkoušek. Absolventi našich kurzů mají vysokou úspěšnost u přijímacích zkoušek.

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné a poskytnout každému individuální přístup a exkluzivní výhody přesahující běžný standard.

 

Naše zásada: Máte právo dostat za své peníze jen to nejlepší!!! U nás budete vždy na prvním místě!

Hlavní náplň přípravného kurzu:

 • Přijímací zkoušky na nečisto – písemná část přijímacích zkoušek – vyzkoušíte si řadu testových otázek, jejichž řešení doplní výkladem vysokoškolský specialista v daném oboru. Získáte návod, jak správně postupovat při řešení testů u ostrých přijímacích zkoušek.
 • Příprava na ústní část přijímacích zkoušek – vysokoškolský psycholog a pedagog s vámi na nečisto vyzkouší pohovor o motivaci a zájmu o studium psychologie a vámi načtené literatuře, který je nedílnou součástí přijímacích zkoušek. Po pohovoru s vámi individuálně rozebere celý průběh rozhovoru, upozorní Vás na chyby a doporučí, jak správně vést pohovor u přijímacích zkoušek. V rámci kurzu budete seznámeni se základními metodami sebeprezentace, verbální a neverbální komunikace. Zároveň projdete intenzivní psychologickou přípravou.
 • Testy NSZ Scio – Národní srovnávací zkoušky, které zahrnují:
  » Testy OSP = Obecné studijní předpoklady
  » Testy ZSV = Základy společenských věd
 • Testy TSP – Testy studijních předpokladů
 • Práce s informacemi – vytvoření seznamu doporučené literatury
 • Základní terminologie psychologických věd – pozornost, vnímaní, paměť, emoce
 • Psychologie osobnosti – osobnostní typy, temperament, motivace
 • Významní představitelé psychologie – psychologické a psychoterapeutické školy
 • Sociální psychologie – konflikty a jejich řešení, sociální percepce, sociální skupiny
 • Základy metodologie
 • Základy komunikace – metody verbální a nonverbální komunikace
 • Významné osobnosti psychologie
 • Základy biologie – obecná biologie, biologie člověka (anatomie), nervový systém, charakteristika živých soustav apod.

Pro koho je přípravný kurz vhodný:

 • pro středoškoláky, zejména studenty čtvrtých i třetích ročníků
 • pro všechny, co minule u přijímaček neuspěli a tentokrát se chtějí na přijímací zkoušky kvalitně připravit
 • pro vysokoškoláky či pracující a obecně pro všechny, kteří se chtějí dostat na studium psychologie a rozšířit si tak svou kvalifikaci

Exkluzivní výhody přípravného kurzu:

 • Garance vrácení peněz – zcela zdarma, bez dodatečných poplatků – za exkluzivní kvalitu našich kurzů ručíme, a proto v případě, že se nedostanete na vysokou školu, vrátíme Vám zpět celou cenu kurzovného, protože hlavním cílem našeho přípravného kurzu s exkluzivním přístupem je maximálně, kvalitně a komplexně připravit naše studenty na přijímací zkoušky, aby u nich byli skutečně úspěšní.
 • Kvalitní studijní materiály zdarma – v ceně přípravného kurzu jsou zcela zahrnuty veškeré studijní materiály, nic navíc již hradit nebudete.
 • Vysoce kvalifikovaní lektoři – výuku přípravného kurzu vedou vysokoškolsky vzdělaní experti se specializací na danou problematiku z řad psychologů, pedagogů a humanistů. Vyučující jsou vybíráni na základě jejich stupně vzdělání, odbornosti a pedagogické praxe. Mají bezprostřední zkušenosti s přijímacími zkouškami a plně ovládají naši metodu praktické výuky.
 • Online harmonogram – pro zajištění maximální profesionality mají účastníci kurzu přístup ke svému online harmonogramu, kde vždy naleznou aktuální přehled výuky. K online harmonogramu se mohou přihlásit na všech zařízeních jako je počítač, mobilní telefon či tablet. Vždy tak budete vědět, kdy probíhá vaše výuka.
 • Moderní výukové prostory – všechny učebny jsou plně vybaveny moderní audiovizuální technikou k zajištění vysoké míry efektivnosti výuky.
 • Individuální přístup – výuka přípravného kurzu probíhá v malém kolektivu, který umožňuje individuální přístup odborného lektora ke každému účastníkovi kurzu. U nás budete vždy na prvním místě.
 • Speciální metoda výuky 5P – jedná se o unikátní výukovou metodu svého druhu, která klade hlavní důraz na cílené zaměření se na aktuální požadavky k přijímacím zkouškám na psychologii, prostřednictvím kvalitního výkladu odborných lektorů specializovaných na příslušná témata s praktickým osvojováním si metod a postupů řešení úloh, pohovorů a dalších praktických cvičení, které bezprostředně souvisí s přijímacími zkouškami.
 • Psychologická příprava na přijímací zkoušky – mnohdy podceňovaný, avšak velmi důležitý aspekt určující úspěch u přijímacích zkoušek. O přijetí na vysokou školu zpravidla rozhoduje jen nepatrný rozdíl bodů, což je v mnohých případech důsledkem velkého stresu u ostrých přijímacích zkoušek a v souvislosti s tím ztráty drahocenného času. V rámci přípravného kurzu s exkluzivním přístupem Vás proto náš erudovaný psycholog provede základními metodami zvládání stresu, vyzkoušíte si praktická cvičení odolávání stresu v souvislosti s přijímacími zkouškami. Psychologická příprava je zcela unikátní svojí koncepcí a výrazně pozitivně působí i na další rozvoj osobnosti člověka zvláště v současném velmi stresujícím prostředí.
 • Certifikát – na závěr kurzu od nás účastník obdrží prestižní certifikát o absolvování přípravného kurzu, který může být výhodou v dalším studijním i profesním uplatnění.
 • Exkluzivní asistenční služby – účastníci kurzu budou mít k dispozici asistentku (asistenta), na kterou se můžou kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem a která bude prioritně řešit všechny záležitosti k maximální spokojenosti. Vy u nás budete vždy na prvním místě.
 • Exkluzivní klubové výhody – jako účastník kurzu navíc získáte benefity a výhody, které pro Vás budeme pravidelně shromažďovat a aktualizovat.
 • Možnost uhradit kurzovné na splátky – zcela zdarma, bez poplatků – máte možnost uhradit kurzovné celé najednou nebo si jeho úhradu můžete pohodlně rozdělit do tří rovnoměrných splátek a to zcela zdarma, bez poplatků. Více informací zde: Kurz na splátky

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné a poskytnout každému individuální přístup a exkluzivní výhody přesahující běžný standard. Přesvědčte se sami, že přípravný kurz může vypadat i jinak, než jen jako nezáživný výklad, přeplněná učebna a lhostejnost k individuálním požadavkům. 

Termíny konání kurzu:

Středa

» 1× týdně » 17.října 2018 – 08.května 2019
» Čas konání: 17:00 – 20:00 » celkem 100 vyučovacích hodin

nebo

Sobota

» 1× za 14 dní » 20.října 2018 – 11.května 2019
» Čas konání: 10:00 – 15:00 » celkem 100 vyučovacích hodin

Místa konání » Praha, Brno, Ostrava:

Místo konání: Praha

SPŠ sdělovací techniky, Malá Štupartská 977/8, 110 00 Praha 1
v samém centru Prahy u Staroměstského náměstí a náměstí Republiky
400 m od stanice metra Náměstí Republiky (trasa B),
650 m od stanice metra Můstek (trasa A i B) – Václavské náměstí,
1000 m od hlavního nádraží a stanice metra Hlavní nádraží (trasa C)
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Brno

adresa: SPŠ Stavební Brno, Kudelova 8, 662 51 Brno
150 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Ostrava

adresa: Janáčkova konzervatoř, Českobratrská 958/40, 702 00 Ostrava
50 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

Cena kurzu:

V zájmu zachování vysoké kvality našich kurzů je jejich kapacita omezena a přednost mají dříve přihlášení studenti.
Přihlásit se do kurzu bude možné do naplnění kapacity.

Akční cena: 6 990 Kč

Při včasné objednávce do 30.04.2018

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Cena kurzu: 7 990 Kč

Při objednávce od 01.05 - 30.09.2018

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Cena kurzu: 8 490 Kč

Při objednávce po 30.09.2018

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Kontakt: