fbpx

Psychologie – přípravný kurz – živé vysílání

Informace:
Již nyní je možné se přihlásit do přípravného kurzu.
Řešte své přihlášení do přípravného kurzu včas, kapacita přípravného kurzu je
v zájmu zachování kvality omezená a přednost mají dříve přihlášení zájemci.

Intenzivní přípravný kurz se zaměřením na přípravu na přijímací zkoušky oboru psychologie, který probíhá formou online živého video vysílání. Náplň přípravného kurzu plně odpovídá aktuálním požadavkům přijímacích zkoušek.

Přípravný kurz probíhá přes online video živé vysílání, kdy nemusíte nikam dojíždět a z bezpečí svého domova nebo odkudkoliv se v příslušné termíny ve stanoveném čase připojíte přes internet do virtuální učebny, kde bude vést výuku lektor přes online video živé vysílání v reálném čase, a vy budete mít možnost se kdykoliv a na cokoliv zeptat. Přípravný kurz je vhodný pro všechny, kteří nemají možnost se účastnit našich prezenčních přípravných kurzů.

Za kvalitu přípravy na přijímací zkoušky ručíme, a pokud byste se i přesto na vysokou školu zaměřenou na obor psychologie nedostali, tak Vám v rámci naší garance vrácení kurzovného vrátíme peníze, které za přípravný kurz zaplatíte – garance vrácení peněz platí i pro přípravný kurz ve formě online živého vysílání.

Jsme hrdí na to, že absolventi našeho přípravného kurzu jsou u přijímacích zkoušek skutečně úspěšní. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, že Vás připravujeme dobře a dělá nám to velkou radost. Díky tomu víme, že má naše práce smysl.

Záleží nám na tom, abychom Vás připravili tak, abyste u přijímacích zkoušek uspěli.

Náplň přípravného kurzu:

 • Přijímací zkoušky na nečisto – písemná část přijímacích zkoušek – vyzkoušíte si řadu testových otázek, jejichž řešení doplní výkladem lektor se zaměřením na danou oblast. Získáte návod, který můžete uplatnit při řešení testů u ostrých přijímacích zkoušek.
 • Příprava na ústní část přijímacích zkoušek – v rámci kurzu budete seznámeni se základními metodami sebeprezentace, verbální a neverbální komunikace k přípravě na přijímací pohovor, který je nedílnou součástí přijímacích zkoušek na řadě fakultách, kde se dá psychologie studovat. Rozeberete s lektorem nejčastější témata k přijímacímu pohovoru. Zároveň Vás lektor seznámí s nejčastějšími chybami u přijímacích pohovorů, kterých byste se měli vyvarovat.
 • Testy NSZ Scio – Národní srovnávací zkoušky, které zahrnují:
  » Testy OSP = Obecné studijní předpoklady
  » Testy ZSV = Základy společenských věd
 • Testy TSP – Testy studijních předpokladů
 • ZSV – Základy společenský věd
 • Práce s informacemi
 • Základní terminologie psychologických věd – pozornost, vnímaní, paměť, emoce
 • Psychologie osobnosti – osobnostní typy, temperament, motivace
 • Významní představitelé psychologie – psychologické a psychoterapeutické školy
 • Sociální psychologie – konflikty a jejich řešení, sociální percepce, sociální skupiny
 • Základy komunikace – metody verbální a nonverbální komunikace
 • Významné osobnosti psychologie
 • Základy biologie – biologie člověka, nervový systém, charakteristika živých soustav apod.

Co můžete od našeho přípravného kurzu očekávat:

 • Výuka přes online živé video vysílání – v příslušné termíny ve stanoveném čase se přes internet připojíte do virtuální učebny, kde výuku bude v reálném čase vést lektor formou online živého video vysílání. Během celé výuky budete mít možnost kdykoliv položit lektorovi dotaz a na cokoliv se zeptat. V rámci výuky je díky této formě možné i zapojit moderní technologie, které umožňují více názorně vysvětlit probíranou látku. Připojit se k online video živému vysílání můžete z bezpečí svého domova, bez ztráty času dojížděním nebo odkudkoliv chcete. Stačí Vám k tomu počítač, případně mobil či jiné vhodné zařízení a připojení k internetu. Jedná se o moderní způsob výuky, která probíhá v reálném čase a je dostupná všude a všem.
 • Garance vrácení peněz – zcela zdarma, bez dodatečných poplatků – za kvalitu našeho přípravného kurzu ručíme, a proto v případě, že byste se přesto nedostali na vysokou školu zaměřenou na obor psychologie, tak Vám v rámci naší garance vrácení kurzovného vrátíme zpět celou cenu uhrazeného kurzovného. Garance vrácení peněz platí i pro přípravný kurz ve formě online živého video vysílání.
 • Váš úspěch je pro nás důležitý – je pro nás důležité, abyste u přijímacích zkoušek byli úspěšní. Snažíme se proto dělat maximum, abychom Vás dobře a kvalitně připravili na přijímací zkoušky. Dělá nám velkou radost, když po absolvování našeho přípravného kurzu u přijímacích zkoušek uspějete. S hrdostí můžeme oznámit, že na základě uplatňování garance vrácení kurzovného v předchozích letech je úspěšnost účastníků našeho přípravného kurzu u přijímacích zkoušek téměř stoprocentní. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, díky které víme, že Vás připravujeme dobře a naše práce má smysl.
 • Kvalitní lektoři – uvědomujeme si, že základem kvalitní přípravy jsou kvalitní lektoři. Proto u nás výuku přípravného kurzu vedou kvalitní lektoři, kteří jsou specializovaní na dané oblasti, mají schopnosti předávat potřebné vědomosti a disponují bohatými zkušenostmi souvisejícími s přípravou na přijímací zkoušky na psychologii. Rovněž usilujeme o to, aby do výuky byli zapojeni přímo studenti nebo absolventi vysokých škol, kteří bezprostředně prošli přijímacími zkouškami s vysokou úspěšností, což umocňuje komplexnost celé přípravy. Zakládáme si na tom, že náš tým lektorů tvoří lidé, které vzdělávání baví, záleží jim na tom, abyste u přijímacích zkoušek uspěli a výuka pro Vás byla přínosem. To se velmi pozitivně odráží v individuálním přístupu k Vám a efektivnosti celé vaší přípravy.
 • Studijní materiály zdarma – v ceně přípravného kurzu jsou zcela zahrnuty studijní materiály. Získáte od nás řadu modelových otázek k praktické přípravě na přijímací zkoušky, které budete v rámci přípravného kurzu s odborným lektorem rozebírat. Naučíte se, jak při řešení modelových otázek postupovat, na co si zejména dát pozor, abyste vybrali správnou odpověď. Víme, jak je praktická příprava na přijímací zkoušky důležitá, a proto jsou tyto studijní materiály již v ceně kurzu. Nic navíc nedoplácíte.
 • Průběžné testy – je pro nás také důležité, abyste si v rámci kurzu též prakticky otestovali vaše znalosti, a proto během přípravného kurzu budete absolvovat průběžné testy, v rámci kterých tak navíc získáte i zpětnou vazbu, jak na tom aktuálně jste, a vyzkoušíte si tak simulaci řešení testů s časovým limitem a bodovým ohodnocením.
 • Psychologická příprava na přijímací zkoušky – je důležité, abyste na přijímací zkoušky byli připraveni i z psychologického hlediska. Mnohdy o přijetí na lékařskou fakultu může rozhodnout nepatrný rozdíl bodů, které můžete ztratit v důsledku velkého stresu u ostrých přijímacích zkoušek. Proto v rámci přípravného kurzu projdete psychologickou přípravou na přijímací zkoušky, kdy se seznámíte se základními metodami zvládání stresu a vyzkoušíte si praktická cvičení pro odolávání stresu. Psychologická příprava je zcela unikátní svojí koncepcí a výrazně pozitivně působí i na další rozvoj osobnosti člověka zvláště v současném velmi stresujícím prostředí.
 • Certifikát – na závěr kurzu od nás získáte prestižní certifikát o absolvování přípravného kurzu, který pro Vás může být výhodou v dalším studijním i profesním uplatnění.
 • Pro Vás vždy něco navíc – jste pro nás důležití a vážíme si Vás, proto navíc získáte benefity a výhody, které pro Vás budeme pravidelně shromažďovat a aktualizovat.
 • Možnost uhradit kurzovné na splátky – zcela zdarma, bez poplatků – máte možnost uhradit kurzovné celé najednou nebo si jeho úhradu můžete pohodlně rozdělit do více rovnoměrných plateb a to zcela zdarma, bez poplatků. Více informací zde: Kurz na splátky

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné. U nás budete vždy na prvním místě.

Pro koho je přípravný kurz vhodný:

 • pro středoškoláky, zejména studenty čtvrtých i třetích ročníků
 • pro všechny, co minule u přijímaček neuspěli a tentokrát se chtějí na přijímací zkoušky kvalitně připravit

Termíny konání kurzu:

POZOR: V zájmu zachování kvality je kapacita přípravného kurzu omezená. Přednost mají dříve přihlášení zájemci.
Nyní je možné se do přípravného kurzu přihlásit vyplněním objednávky.

Čtvrtek

» 1× týdně » 17. října 2024 – 10. dubna 2025
» Čas konání: 17:00 – 20:00 » celkem 90 vyučovacích hodin
» Výuka formou online živého video vysílání – odkudkoliv
» Přes počítač či jiné vhodné zařízení s připojením k internetu

nebo

Sobota

» 1× za 14 dní » 19. října 2024 – 12. dubna 2025
» Čas konání: 10:00 – 15:00 » celkem 90 vyučovacích hodin
» Výuka formou online živého video vysílání – odkudkoliv
» Přes počítač či jiné vhodné zařízení s připojením k internetu

Cena kurzu:

POZOR: V zájmu zachování kvality je kapacita přípravného kurzu omezená. Přednost mají dříve přihlášení zájemci.
Nyní je možné se do přípravného kurzu přihlásit vyplněním objednávky.

Akční cena kurzu: 9 990 Kč

Při včasné objednávce do 13.04.2024

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Cena kurzu: 10 990 Kč

Při objednávce od 14.04. do 30.04.2024

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Cena kurzu:
11 990 Kč

Při objednávce od 01.05.2024

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Kontakt: