Politologie a mezinárodní vztahy – přípravný kurz

Politologie a mezinárodní vztahy – přípravný kurz

Intenzivní přípravný kurz se zaměřením na přípravu na přijímací zkoušky oboru politologie a mezinárodní vztahy. Náplň přípravného kurzu plně odpovídá aktuálním požadavkům přijímacích zkoušek.

Připravovat Vás na přijímací zkoušky je pro nás posláním a dáváme do toho opravdu všechno. Záleží nám na tom, abychom Vás připravili tak, abyste u přijímacích zkoušek uspěli.

Za kvalitu přípravy na přijímací zkoušky ručíme, a pokud byste se i přesto na vysokou školu zaměřenou na studium politologie a mezinárodních vztahů nedostali, tak Vám vrátíme peníze, které za přípravný kurz zaplatíte – garance vrácení peněz.

Jsme hrdí na to, že absolventi našeho přípravného kurzu mají téměř stoprocentní úspěšnost. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, že Vás připravujeme dobře a dělá nám to velkou radost. Díky tomu víme, že má naše práce smysl.

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné. U nás budete vždy na prvním místě.

Hlavní náplň přípravného kurzu:

 • Přijímací zkoušky na nečisto – vyzkoušíte si řadu testových otázek, jejichž řešení doplní výkladem vysokoškolský specialista v daném oboru. Získáte návod, jak správně postupovat při řešení testů u ostrých přijímacích zkoušek.
 • Testy NSZ Scio – Národní srovnávací zkoušky, které zahrnují:
  » Testy OSP = Obecné studijní předpoklady
  » Testy ZSV = Základy společenských věd
 • Testy TSP – Testy studijních předpokladů
 • Základní terminologie politických věd a mezinárodních vztahů
 • Vývoj politických věd a mezinárodních vztahů
 • Politická geografie a komparatistika
 • Politický a volební systém v České republice, jejich legislativní úprava
 • Politický vývoj v českých zemích
 • Politické strany a politická hnutí
 • Politický systém ve světě – Velká Británie, USA, Francie, Německo, atd.
 • Mezinárodní právo veřejné a soukromé
 • Diplomacie
 • Mezinárodní vládní a nevládaní organizace
 • Evropská unie a integrační proces
 • Práce s informacemi – postup vytvoření doporučené literatury, citace dle normy
 • Právo EU
 • Mezinárodní vztahy a jejich subjekty
 • Konzulární a diplomatické výsady a imunity

Co můžete od přípravného kurzu očekávat:

 • Garance vrácení peněz – zcela zdarma, bez dodatečných poplatků – za kvalitu našeho přípravného kurzu ručíme, a proto v případě, že byste se i přesto nedostali na vysokou školu zaměřenou na studium politologie a mezinárodních vztahů, vrátíme Vám zpět celou cenu uhrazeného kurzovného. Info
 • Váš úspěch je pro nás důležitý – je pro nás důležité, abyste u přijímacích zkoušek byli úspěšní. Snažíme se proto dělat maximum, abychom Vás dobře a kvalitně připravili na přijímací zkoušky. Dělá nám velkou radost, když po absolvování našeho přípravného kurzu u přijímacích zkoušek uspějete. S hrdostí můžeme oznámit, že na základě uplatňování garance vrácení kurzovného v předchozích letech je úspěšnost účastníků našeho přípravného kurzu u přijímacích zkoušek téměř stoprocentní. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, díky které víme, že Vás připravujeme dobře a naše práce má smysl.
 • Kvalitní lektoři – uvědomujeme si, že základem kvalitní přípravy jsou kvalitní lektoři. Proto u nás výuku přípravného kurzu vedou primárně vysokoškolsky vzdělaní odborníci se specializací na dané obory, pedagogickými schopnostmi a bohatými zkušenostmi s přijímacími zkouškami na politologii a mezinárodní vztahy. Navíc se snažíme do výuky také zapojit přímo studenty nebo absolventy vysokých škol, kteří bezprostředně prošli přijímacími zkouškami s vysokou úspěšností a významně tak doplňují komplexnost celé přípravy. Zakládáme si na tom, že náš tým lektorů tvoří lidé, které vzdělávání baví, záleží jim na tom, abyste u přijímacích zkoušek uspěli a výuka pro Vás byla přínosem. To se velmi pozitivně odráží v individuálním přístupu k Vám a efektivnosti celé vaší přípravy.
 • Studijní materiály zdarma – v ceně přípravného kurzu jsou zcela zahrnuty studijní materiály. Obdržíte od nás řadu modelových otázek k praktické přípravě na přijímací zkoušky, které budete v rámci přípravného kurzu s odbornými lektory rozebírat. Naučíte se, jak při řešení modelových otázek postupovat, na co si zejména dát pozor, abyste vybrali správnou odpověď. Víme, jak je praktická příprava na přijímací zkoušky důležitá, a proto jsou všechny studijní materiály již v ceně kurzu. Nic navíc nedoplácíte.
 • Moderní výukové prostory – je pro nás důležité, abyste se u nás cítili příjemně a výuka byla maximálně efektivní. Proto jsou učebny vybaveny audiovizuální technikou k zvýšení efektivnosti výuky. Díky propojení individuálního přístupu a moderní technologie si odnesete z přípravného kurzu maximum, o což se snažíme především.
 • Individuální přístup – záleží nám tom, aby pro Vás byl přípravný kurz přínosem. Proto u nás probíhá výuka v malém kolektivu s individuálním přístupem. U nás prostě přeplněné posluchárny i se stovkami posluchačů nenajdete. Pro nás nejste posluchač, ale aktivní účastník kurzu s individuální přístupem, u kterého nám záleží, aby byl dobře připravený na přijímací zkoušky. U nás budete vždy na prvním místě.
 • Psychologická příprava na přijímací zkoušky – je důležité, abyste na přijímací zkoušky byli připraveni i z psychologického hlediska. Mnohdy o přijetí může rozhodnout nepatrný rozdíl bodů, které můžete ztratit v důsledku velkého stresu u ostrých přijímacích zkoušek. Proto v rámci přípravného kurzu projdete psychologickou přípravou na přijímací zkoušky, kdy se seznámíte se základními metodami zvládání stresu a vyzkoušíte si praktická cvičení pro odolávání stresu. Psychologická příprava je zcela unikátní svojí koncepcí a výrazně pozitivně působí i na další rozvoj osobnosti člověka zvláště v současném velmi stresujícím prostředí.
 • Certifikát – na závěr kurzu od nás obdržíte prestižní certifikát o absolvování přípravného kurzu, který pro Vás může být výhodou v dalším studijním i profesním uplatnění.
 • Pro Vás vždy něco navíc– jste pro nás důležití a vážíme si Vás, proto navíc získáte benefity a výhody, které pro Vás budeme pravidelně shromažďovat a aktualizovat.
 • Možnost uhradit kurzovné na splátky – zcela zdarma, bez poplatků – máte možnost uhradit kurzovné celé najednou nebo si jeho úhradu můžete pohodlně rozdělit do tří rovnoměrných plateb a to zcela zdarma, bez poplatků. Více informací zde: Kurz na splátky

 

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné a poskytnout každému individuální přístup. U nás budete vždy na prvním místě.

Pro koho je přípravný kurz vhodný:

 • pro středoškoláky, zejména studenty čtvrtých i třetích ročníků
 • pro všechny, co minule u přijímaček neuspěli a tentokrát se chtějí na přijímací zkoušky kvalitně připravit
 • pro vysokoškoláky či pracující a obecně pro všechny, kteří se chtějí dostat na studium politologie a mezinárodních vztahů a rozšířit si tak svou kvalifikaci

Termíny konání kurzu:

Středa

» 1× týdně » 16. října 2019 – 06. května 2020
» Čas konání: 17:00 – 20:00 » celkem 100 vyučovacích hodin

nebo

Sobota

» 1× za 14 dní » 19. října 2019 – 09. května 2020
» Čas konání: 10:00 – 15:00 » celkem 100 vyučovacích hodin

Místa konání » Praha, Brno, Ostrava, Plzeň:

Místo konání: Praha

SPŠ sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1
v samém centru Prahy u Václavského náměstí
100 m od stanice metra Můstek (trasa A i B) – Václavské náměstí,
700 m od hlavního nádraží a stanice metra Hlavní nádraží (trasa C)
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Brno

adresa: SPŠ Stavební Brno, Kudelova 8, 662 51 Brno
150 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Ostrava

adresa: Janáčkova konzervatoř, Českobratrská 958/40, 702 00 Ostrava
50 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Plzeň

adresa: Církevní gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 15, 326 00 Plzeň
50 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

Cena kurzu:

V zájmu zachování vysoké kvality našich kurzů je jejich kapacita omezena a přednost mají dříve přihlášení studenti.
Přihlásit se do kurzu bude možné do naplnění kapacity.

Akční cena: 7 990 Kč

Při včasné objednávce do 06.10.2019

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Cena kurzu: 8 490 Kč

Při objednávce od 07.10. - 10.10.2019

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Cena kurzu: 9 990 Kč

Při objednávce od 11.10.2019

Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

Kontakt: