fbpx

Informační stránka – NZKP

[vc_row full_width=“stretch_row“ equal_height=“yes“ content_placement=“middle“ css=“.vc_custom_1518956207584{margin-top: -30px !important;background-color: rgba(0,92,204,0.65) !important;*background-color: rgb(0,92,204) !important;}“][vc_column width=“7/12″ offset=“vc_col-xs-7″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“5/12″ offset=“vc_col-xs-1″][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=“yes“][vc_column width=“5/6″][vc_column_text css=“.vc_custom_1634130783544{margin-bottom: 8px !important;}“]Informace: Na této informační stránce naleznete vždy aktuální informace k přípravnému kurzu. Prosíme sledujte tuto informační stránku pravidelně v průběhu celého přípravného kurzu.

Aktuální informace na této informační stránce se Vám vždy zobrazí, když aktualizujete tuto informační stránku (= kliknete na aktualizační tlačítko ve vašem webovém prohlížeči nebo webovou adresu informační stránky znovu napíšete/zadáte/nakopírujete do webového prohlížeče do řádku pro webovou adresu, která zpravidla začíná www…..).[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1634396305636{margin-bottom: 0px !important;}“]—————————————————————————————————————————————–

Informace:
první blok výuky proběhne ve středu 20.10.2021 v čase 17:00 – 20:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“

Důležité: doporučujeme si dopředu nainstalovat aplikaci na svém počítači pro připojení se k online živému vysílání dle níže dostupného návodu.

Na následujícím odkaze naleznete podrobný návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
Návod pro připojení k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Návod pro připojení k online živému vysílání“ se Vám příslušný návod otevře)
Důležité: již nyní si můžete nainstalovat aplikaci pro online živé vysílání podle návodu.
Samotné připojení se k online živému vysílání do „virtuální učebny“ bude možné přesně až v daný čas začátku výuky, jak je i uvedeno v návodu.
Prosíme prostudujte si daný návod. V uvedeném návodu se prosím seznamte, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání a jak se ovládají základní funkce v rámci „virtuální učebny“. Děkujeme.

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte, připojení by Vám poté nefungovalo. Děkujeme.)
Připojit se k online živému vysílání
(poznámka: pokud by Vám výše uvedený odkaz nefungoval, zkuste aktualizovat/znovu otevřít/znovu načíst tuto webovou informační stránku)
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Před začátkem výuky si prosím nainstalujte aplikaci na Váš počítač/zařízení nezbytnou pro připojení se k online živému vysílání dle návodu, který naleznete na odkaze výše. V uvedeném návodu se také prosím seznamte, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání a jak se ovládají základní funkce v rámci „virtuální učebny“.
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail, protože pouze řádně přihlášení účastnici budou vpuštěni do „virtuální učebny“ k online výuce.
—————————————————————————————————————————————–
[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1634328106958{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne ve středu 03.11.2021 v čase 17:00 – 20:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
(další blok výuky bude probíhat v termínu 03.11.2021, protože ve středu 27.10.2021 jsou ve školách podzimní prázdniny,
je s tímto takto dopředu od počátku plánováno)
———————————————————————————————————————————–[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1634327445761{margin-bottom: 0px !important;}“]
Omluva z výuky:

Omlouvat se z příslušného termínu výuky přípravného kurzu je možné před příslušným termínem výuky zasláním emailové zprávy na email kurzy@jaknavysokou.cz, ve které účastník kurzu uvede zejména své Jméno, Příjmení a termín výuky, ze kterého se chce omluvit.


Prezence:

V rámci výuky, která bude probíhat formou online živého vysílání ve „virtuální učebně“, se bude prezence provádět v průběhu každého termínu výuky, a to i případně opakovaně v každém termínu výuky, elektronickou formou následujícím způsobem. V rámci každé elektronické prezence lektor určí časový rámec (cca 5-10 minut), který účastníkům kurzu oznámí v rámci online živého vysílání. Během tohoto časového rámce se elektronická prezence provede tak, že účastník kurzu odešle emailovou zprávu ze své emailové schránky na emailovou adresu prezence@email.cz, ve které do předmětu napíše své Jméno, Příjmení, datum prezence (=termín výuky) a lektorem určený časový rámec pro prezenci. Rozhodující pro řádné provedení prezence je faktický čas/okamžik odeslání emailové zprávy (obsahující všechny výše uvedené údaje v jejím předmětu) účastníkem kurzu z jeho emailové adresy/schránky na emailovou adresu prezence@email.cz, který musí odpovídat lektorem stanovenému časovému rámci pro provedení prezence v příslušném termínu výuky, a také faktický čas/okamžik doručení této uvedené emailové zprávy na email prezence@email.cz, který musí odpovídat lektorem stanovenému časovému rámci pro provedení prezence v příslušném termínu výuky. Poznámka: faktický čas/okamžik odeslání/doručení emailové zprávy zpravidla nastává ve stejný okamžik. V rámci výuky probíhající formou online živého vysílání se bude také provádět navíc doplňková/sekundární prezence v rámci systémové evidence připojení, účasti v online živém vysílání ve „virtuální učebně“, proto je potřeba uvést při připojování do online živého vysílání přesně své Jméno a Příjmení, vždy však bude primární/nezbytné provedení elektronické prezence dle výše uvedeného způsobu, tedy provedení elektronické prezence zasláním příslušné emailové zprávy.
—————————————————————————————————————————————–
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row“ equal_height=“yes“ css=“.vc_custom_1518907209822{background-color: rgba(0,92,204,0.65) !important;*background-color: rgb(0,92,204) !important;}“][vc_column][vc_column_text]

Kontakt:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row_content“][vc_column offset=“vc_col-lg-offset-1 vc_col-lg-10″][vc_single_image image=“6569″ img_size=“full“ alignment=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″]

    [/vc_column][vc_column width=“1/2″][/vc_column][/vc_row]