fbpx

NSZ (OSP+ZSV) – přípravný kurz

Informace:
Již nyní je možné se přihlásit do přípravného kurzu.
Řešte své přihlášení do přípravného kurzu včas, kapacita přípravného kurzu je
v zájmu zachování kvality omezená a přednost mají dříve přihlášení zájemci.

Intenzivní přípravný kurz na NSZ – Národní srovnávací zkoušky (tzv. Scio testy), které tvoří OSP – Obecné studijní předpoklady a ZSV – Základy společenských věd poskytuje komplexní přípravu na daný typ přijímacích zkoušek, které se uplatňují na řadě studijních oborech různých fakult/univerzit v celé České republice. Navíc součástí přípravného kurzu je i příprava na TSP – testy studijních předpokladů, které se uplatňují na MU v Brně a principálně se blíží k OSP.
Přípravný kurz odpovídá aktuálním požadavkům na přijímací zkoušky fakult a univerzit v České republice, kde se uvedená forma přijímacích zkoušek uplatňuje.

Připravovat Vás na přijímací zkoušky je pro nás posláním a dáváme do toho opravdu všechno. Záleží nám na tom, abychom Vás připravili tak, abyste u přijímacích zkoušek uspěli.

Za kvalitu přípravy na přijímací zkoušky ručíme, a pokud byste se i přesto na vysokou školu nedostali, tak Vám v rámci naší garance vrácení kurzovného vrátíme peníze, které za přípravný kurz zaplatíte.

Jsme hrdí na to, že absolventi našeho přípravného kurzu jsou u přijímacích zkoušek skutečně úspěšní. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, že Vás připravujeme dobře a dělá nám to velkou radost. Díky tomu víme, že má naše práce smysl.

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné. U nás budete vždy na prvním místě.

Náplň přípravného kurzu:

Naším posláním je Vás kvalitně připravit na přijímací zkoušky, a proto se věnujeme náplni přípravného kurzu naplno. Na jejím obsahu se podílí zejména kvalifikovaní vysokoškolsky vzdělaní odborníci s bohatými zkušenostmi s přijímacími zkouškami ve formě NSZ (OSP+ZSV). Dále také zapojujeme studenty nebo absolventy vysokých škol, kteří přímo prošli přijímacími zkouškami s vysokou úspěšností. Díky tomu u nás máte jistotu, že Vás připravíme na oblasti, které budete potřebovat k přijímacím zkouškám podle aktuálních požadavků.

V rámci přípravného kurzu bude výuka zejména zaměřená na praktickou přípravu na:

 • NSZ Scio – Národní srovnávací zkoušky, které zahrnují:
  » Testy OSP = Obecné studijní předpoklady
  » Testy ZSV = Základy společenských věd
  » Navíc jako bonus je i příprava zaměřena na TSP – testy studijních předpokladů, které se principálně blíží k OSP.

Co můžete od našeho přípravného kurzu očekávat:

 • Garance vrácení peněz – zcela zdarma, bez dodatečných poplatků – za kvalitu našeho přípravného kurzu ručíme, a proto v případě, že byste se přesto nedostali na vysokou školu, kde se uplatňuje daná forma přijímacích zkoušek, tak Vám v rámci naší garance vrácení kurzovného vrátíme zpět celou cenu uhrazeného kurzovného.
 • Váš úspěch je pro nás důležitý – je pro nás důležité, abyste u přijímacích zkoušek byli úspěšní. Snažíme se proto dělat maximum, abychom Vás dobře a kvalitně připravili na přijímací zkoušky. Dělá nám velkou radost, když po absolvování našeho přípravného kurzu u přijímacích zkoušek uspějete. S hrdostí můžeme oznámit, že na základě uplatňování garance vrácení kurzovného v předchozích letech je úspěšnost účastníků našeho přípravného kurzu u přijímacích zkoušek téměř stoprocentní. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, díky které víme, že Vás připravujeme dobře a naše práce má smysl.
 • Kvalitní lektoři – uvědomujeme si, že základem kvalitní přípravy jsou kvalitní lektoři. Proto u nás výuku přípravného kurzu vedou kvalitní lektoři, kteří jsou specializovaní na dané oblasti, mají schopnosti předávat potřebné vědomosti a disponují bohatými zkušenostmi souvisejícími s přípravou na přijímací zkoušky. Rovněž usilujeme o to, aby do výuky byli zapojeni přímo studenti nebo absolventi vysokých škol, kteří bezprostředně prošli přijímacími zkouškami s vysokou úspěšností, což umocňuje komplexnost celé přípravy. Zakládáme si na tom, že náš tým lektorů tvoří lidé, které vzdělávání baví, záleží jim na tom, abyste u přijímacích zkoušek uspěli a výuka pro Vás byla přínosem. To se velmi pozitivně odráží v individuálním přístupu k Vám a efektivnosti celé vaší přípravy.
 • Studijní materiály zdarma – v ceně přípravného kurzu jsou zcela zahrnuty studijní materiály. Obdržíte od nás řadu modelových otázek k praktické přípravě na přijímací zkoušky, které budete v rámci přípravného kurzu s lektorem rozebírat. Naučíte se, jak při řešení modelových otázek postupovat, na co si zejména dát pozor, abyste vybrali správnou odpověď. Víme, jak je praktická příprava na přijímací zkoušky důležitá, a proto jsou všechny studijní materiály již v ceně kurzu. Nic navíc nedoplácíte.
 • Průběžné testy – je pro nás také důležité, abyste si v rámci kurzu též prakticky otestovali vaše znalosti, a proto během přípravného kurzu budete absolvovat průběžné testy, v rámci kterých tak navíc získáte i zpětnou vazbu, jak na tom aktuálně jste, a vyzkoušíte si tak simulaci řešení testů s časovým limitem a bodovým ohodnocením.
 • Moderní výukové prostory – je pro nás důležité, abyste se u nás cítili příjemně a výuka byla maximálně efektivní. Proto jsou učebny vybaveny audiovizuální technikou k zvýšení efektivnosti výuky. Díky propojení individuálního přístupu a moderní technologie si odnesete z přípravného kurzu maximum, o což se snažíme především.
 • Individuální přístup – záleží nám na tom, aby pro Vás byl přípravný kurz přínosem. Proto u nás probíhá výuka s individuálním přístupem. U nás prostě přeplněné posluchárny i se stovkami posluchačů nenajdete. Pro nás nejste posluchač, ale aktivní účastník kurzu s individuální přístupem, u kterého nám záleží, aby byl dobře připravený na přijímací zkoušky. U nás budete vždy na prvním místě.
 • Psychologická příprava na přijímací zkoušky – je důležité, abyste na přijímací zkoušky byli připraveni i z psychologického hlediska. Mnohdy o přijetí na vysokou školu může rozhodnout nepatrný rozdíl bodů, které můžete ztratit v důsledku velkého stresu u ostrých přijímacích zkoušek. Proto v rámci přípravného kurzu projdete psychologickou přípravou na přijímací zkoušky, kdy se seznámíte se základními metodami zvládání stresu a vyzkoušíte si praktická cvičení pro odolávání stresu. Psychologická příprava je zcela unikátní svojí koncepcí a výrazně pozitivně působí i na další rozvoj osobnosti člověka zvláště v současném velmi stresujícím prostředí.
 • Certifikát – na závěr kurzu od nás získáte prestižní certifikát o absolvování přípravného kurzu, který pro Vás může být výhodou v dalším studijním i profesním uplatnění.
 • Pro Vás vždy něco navíc – jste pro nás důležití a vážíme si Vás, proto navíc získáte benefity a výhody, které pro Vás budeme pravidelně shromažďovat a aktualizovat.
 • Možnost uhradit kurzovné na splátky – zcela zdarma, bez poplatků – máte možnost uhradit kurzovné celé najednou nebo si jeho úhradu můžete pohodlně rozdělit do více rovnoměrných plateb, a to zcela zdarma, bez poplatků. Více informací zde: Kurz na splátky

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné a poskytnout každému individuální přístup. U nás budete vždy na prvním místě.

Pro koho je přípravný kurz vhodný:

 • pro středoškoláky, zejména studenty čtvrtých i třetích ročníků
 • pro všechny, co minule u přijímaček neuspěli a tentokrát se chtějí na přijímací zkoušky kvalitně připravit

Termíny konání kurzu:

POZOR: V zájmu zachování kvality je kapacita přípravného kurzu omezená. Přednost mají dříve přihlášení zájemci.
Nyní je možné se do přípravného kurzu přihlásit vyplněním objednávky.

Středa

» 1× týdně » 16. října 2024 – 09. dubna 2025
» Čas konání: 17:00 – 20:00 » celkem 90 vyučovacích hodin
» Místa konání: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Hradec Králové

nebo

Sobota

» 1× za 14 dní » 19. října 2024 – 12. dubna 2025
» Čas konání: 10:00 – 15:00 » celkem 90 vyučovacích hodin
» Místa konání: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Hradec Králové

Místa konání » Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Hradec Králové:

Místo konání: Praha

adresa: SPŠ sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1
v samém centru Prahy u Václavského náměstí
100 m od stanice metra Můstek (trasa A i B) – Václavské náměstí,
700 m od hlavního nádraží a stanice metra Hlavní nádraží (trasa C)
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Brno

adresa: SPŠ Stavební Brno, Kudelova 8, 662 51 Brno
150 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Ostrava

adresa: Janáčkova konzervatoř, Českobratrská 958/40, 702 00 Ostrava
50 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Plzeň

adresa: Církevní gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 15, 326 00 Plzeň
50 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Olomouc

adresa: Střední škola technická a obchodní, Kosinova 872/4, 779 00 Olomouc
100 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo

Místo konání: Hradec Králové

adresa: SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové, Hradební 1029/2, 500 03 Hradec Králové
200 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

Cena kurzu:

POZOR: V zájmu zachování kvality je kapacita přípravného kurzu omezená. Přednost mají dříve přihlášení zájemci.
Nyní je možné se do přípravného kurzu přihlásit vyplněním objednávky.

Akční cena kurzu: 10 490 Kč

Při včasné objednávce do 14.07.2024


Cena kurzu: 11 490 Kč

Při objednávce od 15.07. do 20.07.2024


Cena kurzu:
12 490 Kč

Při objednávce od 21.07.2024


Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již
doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.


Co výhodný balíček nabízí:

 • k vašemu prezenčnímu kurzu se navíc můžete neomezeně účastnit výuky téhož přípravného kurzu v online formě v jiný den
 • můžete tak zdvojnásobit svou přípravu a neomezeně chodit na výuku do učebny i se účastnit výuky v online formě
 • za níže uvedený příplatek tak vlastně získáte dva kurzy prezenční a online za velmi výhodnou cenu

V balíčku k objednanému prezenčnímu kurzu ve středečních termínech se můžete navíc neomezeně účastnit online výuky dle volby buď ve čtvrtečních termínech (17:00-20:00) nebo v sobotních termínech (10:00-15:00) -nebo-
k objednanému prezenčnímu kurzu v sobotních termínech se můžete navíc neomezeně účastnit online výuky ve čtvrtečních termínech (17:00-20:00).
POZOR: omezený počet výhodných balíčků pro dřívější zájemce


Příplatek za výhodný balíček: 4 990 Kč


Poskytovatel si vyhrazuje právo změnit uvedené ceny kurzu i období jejich platnosti s tím, že pro účastníka je závazná cena kurzu platná v den a okamžik objednání kurzu.