fbpx

Informační stránka – NPC

[vc_row full_width=“stretch_row“ equal_height=“yes“ content_placement=“middle“ css=“.vc_custom_1518956207584{margin-top: -30px !important;background-color: rgba(0,92,204,0.65) !important;*background-color: rgb(0,92,204) !important;}“][vc_column width=“7/12″ offset=“vc_col-xs-7″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“5/12″ offset=“vc_col-xs-1″][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=“yes“][vc_column width=“5/6″][vc_column_text css=“.vc_custom_1606821960587{margin-bottom: 8px !important;}“]Informace: pokud se Vám zobrazí tato informační stránka rovnou bez vyplňování přihlašovacích údajů, je to v pořádku, jste již přihlášeni. Pokud se Vám tato informační stránka nezobrazí rovnou, tak se Vám vždy nejdříve zobrazí formulář, kam vyplníte příslušné přihlašovací údaje, které Vám byly zaslány na email, a následně se Vám otevře tato informační stránka.[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1613235117887{margin-bottom: 8px !important;}“]Informace: přípravné kurzy budou vzhledem k aktuálním omezením i epidemiologické situaci probíhat distančně prostřednictvím online živého vysílání. Jakmile dojde ke zlepšení epidemiologické situace dostatečně dlouhou dobu s perspektivou, že se opět situace nezhorší, dojde k postupnému organizačnímu plánování přechodu na prezenční formu výuky. Budete o tomto zde na informační stránce včas informováni.
Prosíme neobracejte se s organizačními záležitostmi na lektory, kteří toto nemají v kompetenci.
[/vc_column_text][vc_column_text]Na této informační stránce naleznete vždy aktuální informace k přípravnému kurzu. Prosíme sledujte tuto informační stránku pravidelně v průběhu celého přípravného kurzu, a to i v den konání každého jednotlivého termínu výuky, abyste se vždy seznámili s aktuálními informacemi.[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Od 08.05.2021 již dále nebude tato informační stránka k dispozici a její provoz bude zcela ukončen vzhledem ke skončení přípravného kurzu.
————————————————————————————————————————

[/vc_column_text][vc_column_text hcbrwpb_visible_for_roles=“administrator,npc1a,npc1b,npc2,npc3,npc4″]

Informace:
Vyzvednutí certifikátu o absolvování kurzu v elektronické formě bude možné na této informační stránce od 30.04.2021 do 07.05.2021. Poté již nebude možné si certifikát vyzvednout.

Návod, jak si certifikát vyzvednout, najdete na odkaze zde: Návod

Označení/název certifikátu: C202132
Heslo/klíč k zápisu: 374567
————————————————————————————————————————-

[/vc_column_text][vc_column_text hcbrwpb_visible_for_roles=“administrator,nszso“]

Informace:
Vyzvednutí certifikátu o absolvování kurzu v elektronické formě bude možné na této informační stránce od 30.04.2021 do 07.05.2021. Poté již nebude možné si certifikát vyzvednout.

Návod, jak si certifikát vyzvednout, najdete na odkaze zde: Návod

Označení/název certifikátu: C202134
Heslo/klíč k zápisu: 428794
————————————————————————————————————————-

[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Další blok proběhne v sobotu 24.04.2021 dle následujícího časového rozvrhu:
09:45-10:00 – časový prostor pro seznámení se s organizačními informacemi k průběhu závěrečného testu.
10:00-11:45 – závěrečný test
11:45-12:30 – přestávka
12:30-16:00 – výuka – Lektor: Bc. Jakub Fara, Analytická část

————————-

Závěrečný test spustíte kliknutím na níže uvedený odkaz/text „Spustit závěrečný test“ – Důležité: test spusťte až kdykoliv po 09:45, dříve spuštěný test bude vyhodnocen jako neúspěšný a již nebude možné test vyplnit:
Tento odkaz platil pouze v termínu konání závěrečného testu, tj. 24.04.2021.

Spustit závěrečný test

Tím se Vám otevře webová stránka se závěrečným testem. V testu se mezi jednotlivými otázkami/sériemi otázek pohybujete tlačítkem „Další“/v anglické verzi „Next“ (=toto tlačítko se nachází v dolní pravé části, tím se posouváte dále/vpřed v testu) či tlačítkem „Zpět“/v anglické verzi „Back“ (=toto tlačítko se nachází v dolní levé části, tím se můžete vrátit zpět k jednotlivým otázkám/sériím otázek). Na konci testu je tlačítko „Dokončit“/v anglické verzi „Finish“ (tím se test zcela ukončí) – tlačítko na dokončení/ukončení testu se nachází na konci celého testu. Ukončit řešení testu můžete i dříve, než uběhne vyhrazený čas pro test.

U jednotlivých otázek/úloh vybíráte správnou odpověď kliknutím na příslušnou možnost, kdy u Vámi vybrané možnosti odpovědi se kliknutím na ni objeví znak ✓
Pokud chcete změnit již vybranou možnost, tak nejdříve musíte odkliknout již vybranou možnost odpovědi, tím se odstraní zaklikutí již před tím vybrané možnosti, kdy zmizí symbol ✓ u původně vybrané možnosti a poté zakliknete jinou Vámi vybranou možnost, kdy se u ní opět zobrazí symbol ✓. POZOR – vždy je potřeba mít zakliknutou pouze jednu z možností, pokud budete mít zaklinuto více možností, bude se jednat o nesprávně zodpovězenou otázku/úlohu.
Během testu není možné webovou stránku s testem aktualizovat. Pokud by se během vyplňování testu výjimečně objevila hláška/vyskakovací okno s hláškou, tak vždy potvrďte OK.

Důležité: v okamžiku, kdy kliknete na odkaz „Spustit závěrečný test“ otevře se Vám webová stránka s testem, od tohoto okamžiku již není možné tuto webovou stránku zavírat, ani ji dávat na lištu, ani překlikávat na různé záložky webového prohlížeče, či otevírat jiné věci v počítači či jiné webové prohlížeče apod., obecně musí být tato webová stránka s testem po celou dobu jeho vyplňování otevřena. Pokud by tomu tak nebylo, systém si takovouto aktivitu zaznamenává, a poté toto bude případně posuzováno jako nesplnění testu. Během testu musíte vycházet pouze z vlastních znalostí a nepoužívat žádné jiné pomůcky apod.

V úvodu závěrečného testu vyplníte postupně vaše jméno a příjmení, poté váš E-mail (=musí se jednat o e-mail, kterým se přihlašujete na informační stránku = který jste vyplnili v objednávce, nebo nahlášený a změněný email) a poté vyplníte celou vaši adresu bydliště (ulice, č.p., PSČ, obec). Poté bude následovat zadání testu, jednotlivé úlohy/otázky a začne odečítání času vyhrazeného pro test.

Celkový počet testových úloh/otázek: 60
Testové úlohy/otázky mají vždy pouze jednu možnost odpovědi správně.
Za každou správně zodpovězenou úlohu/otázku se získává 1 bod. Za nesprávně zodpovězené úlohy/otázky či vůbec nezodpovězené úlohy/otázky se body neodečítají a získává se tedy 0 bodů.
Závěrečný test je možné vyplnit pouze jednou.
Pro 85 % úspěšnost testu je potřeba mít 51 správně zodpovězených úloh/otázek.

Důležité:
Pro následné zobrazení Vámi vyplněných správných a nesprávných odpovědí si zkopírujte a uchovejte/uložte odkaz webové URL adresy webové stránky, která se Vám zobrazí po dokončení testu s výsledkem testu. Tato URL adresa se zobrazuje v horní části vašeho webového prohlížeče, je pro každý vyplněný a dokončený test unikátní. Vždy se jedná o URL adresu webové stránky, která se zobrazí až po dokončení vašeho testu, na které je celkový výsledek testu.
Případně zde naleznete návod, jak si URL adresu zkopírovat/uložit: Návod
Termín náhledu správných a nesprávných odpovědí: pondělí 26.04.2021
Náhled bude možný pouze v tomto termínu celý den, poté již náhled možný nebude.
—————————–

Informace:
Vyzvednutí certifikátu o absolvování kurzu v elektronické formě bude možné na této informační stránce od pátku 30.04.2021.

—————————–

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 24.04.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály k výuce z oblasti analytického myšlení:
Studijní materiály
(jedná se o stejné materiály jako z termínu 13.02.2021, kdy se budou rozebírat další úlohy – studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Studijní materiály“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci obsahují tabulku správných odpovědí. Doporučujeme si materiály stáhnout a vytisknout)

Informace:
Vyzvednutí certifikátu o absolvování kurzu v elektronické formě bude možné na této informační stránce od pátku 30.04.2021.

———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Pro naše účastníky kurzu jsme v rámci výhod zajistili 30% slevu na publikace k přípravě na státní maturitu 2021 z edice Tvoje státní maturita 2021 (ČESKÝ JAZYK A LITERATURA, MATEMATIKA, ANGLICKÝ JAZYK).

Publikace s 30% slevou lze zakoupit pouze na webových stránkách www.tvojematurita.cz
V objednávce stačí zadat unikátní slevový kupón/kód: kurzy
Sleva 30 % platí pouze při zakoupení jednoho či více kusů publikací z edice Tvoje státní maturita 2021.
Platnost slevy/kupónu do:
30.04.2021
———————————————————————————————————-

[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 10.04.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Ing. Michal Červenka, Verbální část

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 10.04.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály k výuce z oblasti verbálního myšlení:
Studijní materiály
(jedná se o stejné materiály jako z termínu 13.03.2021, kdy se budou rozebírat další úlohy – studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Studijní materiály“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci obsahují tabulku správných odpovědí. Pokud nemáte materiály již z předchozího bloku, doporučujeme si materiály stáhnout a vytisknout)
————————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 27.03.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Markéta Machová, ZSV – Psychologie, filozofie, sociologie, ekonomie

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 27.03.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníkům.
Studijní podklady 1
Studijní podklady 2
Studijní podklady 3
Studijní podklady 4
Studijní podklady 5
Studijní podklady 6
Studijní podklady 7
Studijní podklady 8
Studijní podklady 9
Studijní podklady 10
Studijní podklady 11
Studijní podklady 12
(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1609782637298{margin-bottom: 0px !important;}“]Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály – testové úlohy:
Studijní materiály – testové úlohy
(Studijní materiály – testové úlohy – obsahují úlohy z psychologie, filozofie a sociologie. Postupně se budou v jednotlivých termínech rozebírat úlohy z psychologie, filozofie a sociologie. Studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Studijní materiály – testové úlohy“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci každé série úloh obsahují tabulku správných odpovědí. Pokud je ještě nemáte, doporučujeme si materiály stáhnout a vytisknout)
———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 13.03.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Ing. Michal Červenka, Verbální část

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 13.03.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály k výuce z oblasti verbálního myšlení:
Studijní materiály
(jedná se o další, nové materiály – studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Studijní materiály“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci obsahují tabulku správných odpovědí. Doporučujeme si materiály stáhnout a vytisknout)
———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 27.02.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Adam Komenda, ZSV – Základy práva a politologie

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 27.02.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 13.02.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Bc. Jakub Fara, Analytická část

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 13.02.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Informace: dle plánu od počátku kurzu bude další termín výuky až v sobotu 13.02.2021, poté bude následovat termín 27.02.2021, atd. Viz přehled termínů výuky, který je zveřejněný od počátku kurzu v dolní části této informační stránky.

Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály k výuce z oblasti analytického myšlení:
Studijní materiály
(jedná se o další, nové materiály – studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Studijní materiály“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci obsahují tabulku správných odpovědí. Doporučujeme si materiály stáhnout a vytisknout)

———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1612210388828{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok proběhne v sobotu 23.01.2021 dle následujícího časového rozvrhu:
09:45-10:00 – časový prostor pro seznámení se s organizačními informacemi k průběhu 1. průběžného testu.
10:00-11:45 – 1. průběžný test
11:45-12:30 – přestávka
12:30-16:00 – výuka – Lektor: Ing. Michal Červenka, Verbální část

————————-

1. průběžný test spustíte klinutím na níže uvedený odkaz/text „Spustit 1. průběžný test“ – Důležité: test spusťte až kdykoliv po 09:45, dříve spuštěný test bude vyhodnocen jako neúspěný a již nebude možné test vyplnit:
Tento odkaz platil pouze v termínu konání 1. průběžného testu, tj. 23.01.2021.

Spustit 1. průběžný test

Tím se Vám otevře webová stránka s 1. průběžným testem. V testu se mezi jednotlivými otázkami/sériemi otázek pohybujete tlačítkem „Další“/v anglické verzi „Next“ (=toto tlačítko se nachází v dolní pravé částí, tím se posouváte dále/vpřed v testu) či tlačítkem „Zpět“/v anglické verzi „Back“ (=toto tlačítko se nachází v dolní levé částí, tím se můžete vrátit zpět k jednotlivým otázkám/sériím otázek). Na konci testu je tlačítko „Dokončit“/v anglické verzi „Finish“ (tím se test zcela ukončí) – tlačítko na dokončení/ukončení testu se nachází na konci celého testu u poslední otázky číslo 60. Ukončit řešení testu můžete i dříve, než uběhne vyhrazený čas pro test.

U jednotlivých otázek/úloh vybíráte správnou odpověď kliknutím na příslušnou možnost, kdy u Vámi vybrané možnosti odpovědi se kliknutím na ni objeví znak ✓
Pokud chcete změnit již vybranou možnost, tak nejdříve musíte odkliknout již vybranou možnost odpovědi, tím se odstraní zaklikutí již před tím vybrané možnosti, kdy zmizí symbol ✓ u původně vybrané možnosti a poté zakliknete jinou Vámi vybranou možnost, kdy se u ní opět zobrazí symbol ✓. POZOR – vždy je potřeba mít zakliknutou pouze jednu z možností, pokud budete mít zaklinuto více možností, bude se jednat o nesprávně zodpovězenou otázku/úlohu.
Během testu není možné webovou stránku s testem aktualizovat. Pokud by se během vyplňování testu výjimečně objevila hláška/vyskakovací okno s hláškou, tak vždy potvrďte OK.

Důležité: v okamžiku, kdy kliknete na odkaz „Spustit 1. průběžný test“ otevře se Vám webová stránka s testem, od tohoto okamžiku již není možné tuto webovou stránku zavírat, ani ji dávat na lištu, ani překlikávat na různé záložky webového prohlížeče, či otevírat jiné věci v počítači či jiné webové prohlížeče apod., obecně musí být tato webová stránka s testem po celou dobu jeho vyplňování otevřena. Pokud by tomu tak nebylo, systém si takovouto aktivitu zaznamenává, a poté toto bude případně posuzováno jako neplnění testu. Během testu musíte vycházet pouze z vlastních znalostí a nepoužívat žádné jiné pomůcky apod.

V úvodu 1. průběžného testu vyplníte postupně vaše jméno a příjmení, poté váš E-mail (=musí se jednat o e-mail, kterým se přihlašujete na informační stránku = který jste vyplnili v objednávce, nebo nahlášený a změněný email) a poté vyplníte celou vaši adresu bydliště (ulice, č.p., PSČ, obec). Poté bude následovat zadání testu, jednotlivé úlohy/otázky a začne odečítání času vyhrazeného pro test.

Celkový počet testových úloh/otázek: 60
Testové úlohy/otázky mají vždy pouze jednu možnost odpovědi správně.
Za každou správně zodpovězenou úlohu/otázku se získává 1 bod. Za nesprávně zodpovězené úlohy/otázky či vůbec nezodpovězené úlohy/otázky se body neodečítají a získává se tedy 0 bodů.
1. průběžný test je možné vyplnit pouze jednou.
Pro 85 % úspěšnost testu je potřeba mít 51 správně zodpovězených úloh/otázek.

Důležité:
Pro následné zobrazení Vámi vyplněných správných a nesprávných odpovědí si zkopírujte a uchovejte/uložte odkaz webové URL adresy webové stránky, která se Vám zobrazí po dokončení testu s výsledkem testu. Tato URL adresa se zobrazuje v horní části vašeho webového prohlížeče, je pro každý vyplněný a dokončený test unikátní. Vždy se jedná o URL adresu webové stránky, která se zobrazí až po dokončení vašeho testu, na které je celkový výsledek testu.
Případně zde naleznete návod, jak si URL adresu zkopírovat/uložit: Návod
Termín náhledu správných a nesprávných odpovědí: pondělí 25.01.2021
Náhled bude možný pouze v tomto termínu celý den, poté již náhled možný nebude.
—————————–

Výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
Důležité: tento odkaz se vztahuje k online výuce, která bude probíhat až po 1. průběžném testu tedy od 12:30 do 16:00, proto na daný odkaz klikněte až ve 12:30.
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 23.01.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

———————————

Informace: 1. průběžný test bude zejména vycházet z výkladu a teorie probrané v rámci přípravného kurzu. V rámci studijních předpokladů se bude zejména jednat o úlohy rámcově založené na obdobných principech úloh, které jsou obsaženy v poskytnutých studijních materiálech.

Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály k výuce z oblasti verbálního myšlení:
Studijní materiály
(Informace: jedná se o stejné materiály jako z termínu 07.11.2020, budou se rozebírat další úlohy z těchto materiálů. Studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Studijní materiály“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci obsahují tabulku správných odpovědí – pokud nemáte tyto materiály ještě stažené v přechozího příslušného termínu výuky, doporučujeme si dané studijní materiály stáhnout a vytisknout)

———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1610845226307{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 09.01.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Markéta Machová, ZSV – Psychologie, filozofie, sociologie, psychologická příprava na přijímací zkoušky

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 09.01.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníků.
Studijní podklady 1
Studijní podklady 2
Studijní podklady 3
Studijní podklady 4
Studijní podklady 5
Studijní podklady 6
Studijní podklady 7
(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)
———————————————————————————————————————————–[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1609602538814{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 19.12.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Adam Komenda, ZSV – Základy práva a politologie, EU

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníků.
Studijní podklady 1
(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 19.12.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání
———————————————————————————————————————————–[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1608066241615{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 05.12.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Analytická část, Bc. Jakub Fara

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 05.12.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály k výuce z oblasti analytického myšlení ve formátu PDF: Otevřít materiály
Na následujícím odkaze naleznete tabulky správných odpovědí k analytické části: Správné odpovědi
(Informace: jedná se o stejné materiály jako z termínu 24.10.2020, budou se rozebírat další úlohy z těchto materiálů.
Kliknutím na výše uvedený text „Otevřít materiály“ se Vám příslušné studijní materiály otevřou, kliknutím na výše uvedený text „Správné odpovědi“ se Vám otevřou správné odpovědi – pokud nemáte tyto materiály ještě stažené v přechozího příslušného termínu výuky, doporučujeme si dané studijní materiály stáhnout a vytisknout)
———————————————————————————————————————————–[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1606225116290{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 21.11.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Markéta Machová, ZSV – Psychologie, filozofie, sociologie

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento proklik platil pouze pro výuku v termínu 21.11.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníků.
Studijní podklady 1
Studijní podklady 2
Studijní podklady 3
Studijní podklady 4

Studijní podklady 5
Studijní podklady 6
Studijní podklady 7
Studijní podklady 8
Studijní podklady 9
Studijní podklady 10
Studijní podklady 11
(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály – testové úlohy:
Studijní materiály – testové úlohy
(Studijní materiály – testové úlohy – obsahují úlohy z psychologie, filozofie a sociologie. Studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Studijní materiály – testové úlohy“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci každé série úloh obsahují tabulku správných odpovědí. Doporučujeme si materiály stáhnout a vytisknout)
———————————————————————————————————————————–[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1605744708575{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 07.11.2020 v čase 10:00 – 15:00
Téma: Verbální část, Lektor: Ing. Michal Červenka
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 07.11.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály k výuce z oblasti verbálního
myšlení:
Studijní materiály
(studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Studijní materiály“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci obsahují tabulku správných odpovědí. Doporučujeme si materiály stáhnout a vytisknout)
———————————————————————————————————————————–[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
první blok výuky proběhne v sobotu 24.10.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Analytická část, Bc. Jakub Fara

Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály k výuce z oblasti analytického myšlení ve formátu PDF: Otevřít materiály
Na následujícím odkaze naleznete tabulky správných odpovědí k analytické části: Správné odpovědi
(kliknutím na výše uvedený text „Otevřít materiály“ se Vám příslušné studijní materiály otevřou, kliknutím na výše uvedený text „Správné odpovědi“ se Vám otevřou správné odpovědi)
Doporučujeme si materiály stáhnout a podle potřeby případně i vytisknout.

Na následujícím odkaze naleznete podrobný návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání – Návod byl aktualizován:
Návod pro připojení k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Návod pro připojení k online živému vysílání“ se Vám příslušný návod otevře)
Důležité: již nyní si můžete nainstalovat aplikaci pro online živé vysílání podle návodu.
Samotné připojení se k online živému vysílání do „virtuální učebny“ bude možné přesně až v daný čas začátku výuky, jak je i uvedeno v návodu.
Prosíme prostudujte si daný návod. V uvedeném návodu se prosím seznamte, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání a jak se ovládají základní funkce v rámci „virtuální učebny“. Děkujeme.

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte, připojení by Vám poté nefungovalo. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro termín výuky 24.10.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Před začátkem výuky si prosím nainstalujte aplikaci na Váš počítač/zařízení nezbytnou pro připojení se k online živému vysílání dle návodu, který naleznete na odkazu výše. V uvedeném návodu se také prosím seznamte, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání a jak se ovládají základní funkce v rámci „virtuální učebny“.
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail, protože pouze řádně přihlášení účastnici budou vpuštěni do „virtuální učebny“ k online výuce.

———————————————————————————————————————-
Přijímací zkoušky jsou ve formě studijních předpokladů a základů společenských věd – v rámci přípravného kurzu proto budete postupně v jednotlivých termínech podle příslušných oblastí připravováni na jednotlivé oblasti v rámci studijních předpokladů na oblasti analytického myšlení (analytické, logické, numerické myšlení), verbálního myšlení a na základy společenských věd (psychologie, filozofie, sociologie, základy práva a politologie, EU, evropská integrace apod.). Pro jednotlivé oblasti budou vést výuku zpravidla různí lektoři specializovaní na dané oblasti, kdy postupně budete procházet jednotlivými oblasti, které tvoří příslušné přijímací zkoušky.
———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text]Omluva z výuky:
Omlouvat se z příslušného termínu výuky přípravného kurzu je možné před příslušným termínem výuky zasláním emailové zprávy na email pripravne-kurzy@email.cz, ve které účastník kurzu uvede zejména své Jméno, Příjmení a termín výuky, ze kterého se chce omluvit.


Prezence:

V rámci výuky, která zatím bude probíhat formou online živého vysílání ve „virtuální učebně“, se bude prezence provádět v průběhu každého termínu výuky, a to i případně opakovaně v každém termínu výuky, elektronickou formou následujícím způsobem. V rámci každé elektronické prezence lektor určí časový rámec (cca 5-10 minut), který účastníkům kurzu oznámí v rámci online živého vysílání. Během tohoto časového rámce se elektronická prezence provede tak, že účastník kurzu odešle emailovou zprávu ze své emailové schránky na emailovou adresu prezence@email.cz, ve které do předmětu napíše své Jméno, Příjmení, datum prezence (=termín výuky) a lektorem určený časový rámec pro prezenci. Rozhodující pro řádné provedení prezence je faktický čas/okamžik odeslání emailové zprávy (obsahující všechny výše uvedené údaje v jejím předmětu) účastníkem kurzu z jeho emailové adresy/schránky na emailovou adresu prezence@email.cz, který musí odpovídat lektorem stanovenému časovému rámci pro provedení prezence v příslušném termínu výuky, a také faktický čas/okamžik doručení této uvedené emailové zprávy na email prezence@email.cz, který musí odpovídat lektorem stanovenému časovému rámci pro provedení prezence v příslušném termínu výuky. Poznámka: faktický čas/okamžik odeslání/doručení emailové zprávy zpravidla nastává ve stejný okamžik. Neprovedení elektronické prezence způsobem popsaným zde, a to i opakované prezence, bude v souladu s obchodními podmínkami považováno jako neúčast účastníka kurzu na celém příslušném termínu výuky. V rámci výuky probíhající formou online živého vysílání se bude také provádět navíc doplňková/ sekundární prezence v rámci systémové evidence připojení, účasti v online živém vysílání ve „virtuální učebně“, proto je potřeba uvést při připojování do online živého vysílání přesně své Jméno a Příjmení, vždy však bude primární/nezbytné provedení elektronické prezence dle výše uvedeného způsobu, tedy provedení elektronické prezence zasláním příslušné emailové zprávy.


Termíny výuky:

Na následujícím odkaze naleznete přehled termínů výuky přípravného kurzu:
Termíny výuky – přehled
Důležité: V průběhu trvání přípravného kurzu může dojít ke změně termínů konání výuky. Účastník kurzu je povinen pravidelně sledovat tuto informační stránku, kde budou vždy uvedeny aktuální změny a informace zejména formou zveřejnění informace o změně termínu/termínů výuky či aktualizací termínů výuky. Informace a termíny výuky uvedené na informační stránce mají přednost před tímto přehledem termínů výuky. Účastník kurzu je povinen průběžně sledovat informační stránku, a to i před každým jednotlivým termínem výuky, a s případnými změnami se samostatně seznámit.


1. průběžný test a Závěrečný test:
Termín 1. průběžného testu: 23.01.2021
(V případě, že bude v daném období stále probíhat výuka formou online živého vysílání, tak se bude 1. průběžný test konat online elektronickou formou způsobem, který určí poskytovatel. V případě, že bude v daném období probíhat výuka již v prezenční formě, bude se 1. průběžný test konat v písemné formě přímo v učebně.)

Termín závěrečného testu: 24.04.2021
(V případě, že bude v daném období probíhat výuka formou online živého vysílání, tak se bude závěrečný test konat online elektronickou formou způsobem, který určí poskytovatel. V případě, že bude v daném období probíhat výuka v prezenční formě, bude se závěrečný test konat v písemné formě přímo v učebně.)

Náhradní termín uvedených testů není možný. Poskytovatel je oprávněn změnit formu, případně i termíny konání testů.

—————————————————————————————————————————————–
[/vc_column_text][vc_column_text]Vzhledem k aktuální situaci a vládním omezením bude výuka přípravného kurzu v souladu s obchodními podmínkami probíhat distančně prostřednictvím online živého vysílání. Až dojde k uvolnění vládních omezení s dostatečnou perspektivou, že nebudou brzy zavedena opakovaně, bude možný postupný přechod na prezenční formu výuky a informace zde budou včas zveřejněny.

Online výuka bude srovnatelná, kdy přes internet se účastník kurzu z domova či odkudkoliv přihlásí do „virtuální učebny“ přes připravené webové řešení, kde povede výuku lektor naživo v reálném čase, může také na obrazovce promítat případné podklady k výuce aj. a účastník bude mít možnost kdykoliv mít dotaz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row“ equal_height=“yes“ css=“.vc_custom_1518907209822{background-color: rgba(0,92,204,0.65) !important;*background-color: rgb(0,92,204) !important;}“][vc_column][vc_column_text]

Kontakt:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row_content“][vc_column offset=“vc_col-lg-offset-1 vc_col-lg-10″][vc_single_image image=“1445″ img_size=“full“ alignment=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″]

    [/vc_column][vc_column width=“1/2″][/vc_column][/vc_row]