fbpx

Informační stránka – SKA

Na této informační stránce naleznete vždy aktuální informace k přípravnému kurzu. Prosíme sledujte tuto informační stránku pravidelně v průběhu celého přípravného kurzu, a to i v den konání každého jednotlivého termínu výuky, abyste se vždy seznámili s aktuálními informacemi.

Informace:
první blok výuky proběhne ve středu 21.10.2020 v čase 17:00 – 20:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“

Podrobný návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ a další organizační informace zde budou v dostatečném předstihu zveřejněny.

Na následujícím odkazu naleznete studijní materiály k nejbližší výuce z oblasti analytického myšlení ve formátu PDF: Otevřít materiály
(kliknutím na výše uvedený text „Otevřít materiály“ se Vám příslušné studijní materiály otevřou)
Doporučujeme si materiály stáhnout a podle potřeby případně i vytisknout.

Vzhledem k aktuální situaci a vládním omezením bude výuka přípravného kurzu v souladu s obchodními podmínkami probíhat distančně prostřednictvím online živého vysílání. Až dojde k uvolnění vládních omezení s dostatečnou perspektivou, že nebudou brzy zavedena opakovaně, bude možný postupný přechod na prezenční formu výuky a informace zde budou včas zveřejněny.

Online výuka bude srovnatelná, kdy přes internet se účastník kurzu z domova či odkudkoliv přihlásí do „virtuální učebny“ přes připravené webové řešení, kde povede výuku lektor naživo v reálném čase, může také na obrazovce promítat případné podklady k výuce aj. a účastník bude mít možnost kdykoliv mít dotaz.

Kontakt: