fbpx

Národní srovnávací zkoušky – přípravný kurz

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Přípravný kurz – Národní srovnávací zkoušky Objednat

Národní srovnávací zkoušky Scio tvoří přijímací zkoušky na řadu studijních oborů vysokých škol. Přinášíme Vám intenzivní přípravný kurz cíleně zaměřený na praktickou přípravu na Národní srovnávací zkoušky ( NSZ Scio ) . Jako jedna z mála vzdělávacích institucí v ČR připravuje na Národní srovnávací zkoušky.

Přípravný kurz plně odpovídá aktuálním požadavkům  Národních srovnávacích zkoušek Scio a cíleně je zaměřen na praktické osvojení metod řešení přijímacích testů scio.

 

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné a poskytnout každému individuální přístup a exkluzivní výhody přesahující běžný standard.

 

Naše zásada: Máte právo dostat za své peníze jen to nejlepší!!! U nás budete vždy na prvním místě!

Hlavní náplní přípravného kurzu je praktická příprava na:

 • Testy NSZ Scio – Národní srovnávací zkoušky, které zahrnují:
  » Testy OSP = Obecné studijní předpoklady
  » Testy ZSV = Základy společenských věd
  Národní srovnávací zkoušky tvoří přijímací zkoušky na řadu fakult vysokých škol v ČR.
  Jako jedna z mála vzdělávacích institucí v ČR připravujeme na Národní srovnávací zkoušky.

 

Exkluzivní výhody přípravného kurzu:

 • Garance vrácení peněz – zcela zdarma, bez dodatečných poplatků – za exkluzivní kvalitu našich kurzů ručíme, a proto v případě, že se nedostanete na vysokou školu, vrátíme Vám zpět celou cenu kurzovného, protože hlavním cílem našeho přípravného kurzu s exkluzivním přístupem je maximálně kvalitně a komplexně připravit naše studenty na přijímací zkoušky, aby u nich byli skutečně úspěšní.
 • Kvalitní studijní materiály zdarma – v ceně přípravného kurzu jsou zcela zahrnuty veškeré studijní materiály, nic navíc již hradit nebudete.
 • Vysoce kvalifikovaní lektoři – výuku přípravného kurzu vedou vysokoškolsky vzdělaní experti se specializací na danou problematiku z řad pedagogů, psychologů, analytiků, logiků či humanistů. Vyučující jsou vybíráni na základě jejich stupně vzdělání, odbornosti, a pedagogické praxe. Mají bezprostřední zkušenosti s přijímacími zkouškami a plně ovládají naší metodu praktické výuky.
 • Moderní výukové prostory – všechny učebny jsou plně vybaveny moderní audiovizuální technikou k zajištění vysoké míry efektivnosti výuky.
 • Individuální přístup – výuka přípravného kurzu probíhá v malém kolektivu, který umožňuje individuální přístup odborného lektora ke každému účastníkovi kurzu. U nás budete vždy na prvním místě.
 • Speciální metoda výuky 5P – jedná se o unikátní výukovou metodu svého druhu, která klade hlavní důraz na cílené zaměření se na  aktuální požadavky k Národním srovnávacím zkouškám prostřednictvím kvalitního výkladu odborných lektorů specializovaných na příslušná témata s praktickým osvojováním si metod postupů řešení úloh a dalších praktických cvičení, které bezprostředně souvisí s přijímacími zkouškami.
 • Psychologická příprava na přijímací zkoušky – mnohdy podceňovaný avšak velmi důležitý aspekt určující úspěch u přijímacích zkoušek. O přijetí na vysokou školu zpravidla rozhoduje jen nepatrný rozdíl bodů, což je v mnohých případech důsledkem velkého stresu u ostrých přijímacích zkoušek a v souvislosti s tím ztráty drahocenného času. V rámci přípravného kurzu s exkluzivním přístupem Vás proto náš erudovaný psycholog provede základními metodami zvládání stresu, vyzkoušíte si praktická cvičení odolávání stresu v souvislosti s přijímacími zkouškami. Psychologická příprava je zcela unikátní svojí koncepcí a výrazně pozitivně působí i na další rozvoj osobnosti člověka zvláště v současném velmi stresujícím prostředí.
 • Certifikát – na závěr kurzu od nás účastník obdrží prestižní certifikát o absolvování přípravného kurzu, který může být výhodou v dalším studijním i profesním uplatnění.
 • Exkluzivní asistenční služby – účastníci kurzu budou mít k dispozici asistentku (asistenta), na kterou se můžou kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem a která bude prioritně řešit všechny záležitosti k maximální spokojenosti. Vy u nás budete vždy na prvním místě.
 • Exkluzivní klubové výhody – jako účastník kurzu navíc získáte benefity a výhody, které pro Vás budeme pravidelně shromažďovat a aktualizovat.
 • Možnost uhradit kurzovné na splátky – zcela zdarma, bez poplatků – máte možnost uhradit kurzovné celé najednou nebo si jeho úhradu můžete pohodlně rozdělit do tří rovnoměrných splátek a to zcela zdarma, bez poplatků. Více informací zde: Kurz na splátky

 

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné a poskytnout každému individuální přístup a exkluzivní výhody přesahující běžný standard. Přesvědčte se sami, že přípravný kurz může vypadat i jinak, než jen jako nezáživný výklad, přeplněná učebna a lhostejnost k individuálním požadavkům.

 

Máte přeci právo dostat za své peníze jen to nejlepší!!! U nás budete vždy na prvním místě.
V zájmu zachování vysoké kvality našich kurzů je jejich kapacita omezena a
přednost mají dříve přihlášení studenti.

 

Termín přípravného kurzu:

 • středa      » 1× týdně  »  18.října 2017 – 09.května 2018
  » Čas konání: 17:00 – 20:00 » celkem 100 vyučovacích hodin

nebo

 • sobota     » 1× za 14 dní  »  21.října 2017 – 12.května 2018
  » Čas konání: 10:00 – 15:00 » celkem 100 vyučovacích hodin

Informace: v případě, že by termín konání výuky přípravného kurzu měl připadnout na termín konání přijímacích zkoušek, bude termín kurzu přesunut, interval upraven tak, aby účastníci kurzu měli možnost jít na ostré přijímací zkoušky bez absence na přípravném kurzu. Je s tím dopředu počítáno.

 

» místo konání:   Praha
adresa: SPŠ sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1
v samém centru Prahy u Václavského náměstí
200 m od stanice metra Můstek (trasa A i B),
650 m od stanice metra Muzeum (trasa A i C),
650 m od hlavního nádraží a stanice metra Hlavní nádraží (trasa C)
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou
nebo
Brno
adresa: SPŠ Stavební Brno, Kudelova 8, 662 51 Brno
150 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

nebo
Ostrava
adresa: Janáčkova konzervatoř a Gymnázium, Českobratrská 958/40, 702 00 Ostrava
50 m od zastávky MHD
učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

         Cena kurzu  » 6 990 Kč          Objednat

           Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.

 [/vc_column_text][vc_btn title=“OBJEDNAT“ style=“3d“ color=“danger“ size=“lg“ align=“center“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.jaknavysokou.cz%2Fobjednavka%2F%3Fadd-to-cart%3D520|||“][/vc_column][/vc_row]