fbpx

Informační stránka – MKP

[vc_row full_width=“stretch_row“ equal_height=“yes“ content_placement=“middle“ css=“.vc_custom_1518956207584{margin-top: -30px !important;background-color: rgba(0,92,204,0.65) !important;*background-color: rgb(0,92,204) !important;}“][vc_column width=“7/12″ offset=“vc_col-xs-7″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“5/12″ offset=“vc_col-xs-1″][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=“yes“][vc_column width=“5/6″][vc_column_text css=“.vc_custom_1606822820418{margin-bottom: 8px !important;}“]Informace: pokud se Vám zobrazí tato informační stránka rovnou bez vyplňování přihlašovacích údajů, je to v pořádku, jste již přihlášeni. Pokud se Vám tato informační stránka nezobrazí rovnou, tak se Vám vždy nejdříve zobrazí formulář, kam vyplníte příslušné přihlašovací údaje, které Vám byly zaslány na email, a následně se Vám otevře tato informační stránka.[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1613235276024{margin-bottom: 8px !important;}“]Informace: přípravné kurzy budou vzhledem k aktuálním omezením i epidemiologické situaci probíhat distančně prostřednictvím online živého vysílání. Jakmile dojde ke zlepšení epidemiologické situace dostatečně dlouhou dobu s perspektivou, že se opět situace nezhorší, dojde k postupnému organizačnímu plánování přechodu na prezenční formu výuky. Budete o tomto zde na informační stránce včas informováni.
Prosíme neobracejte se s organizačními záležitostmi na lektory, kteří toto nemají v kompetenci.
[/vc_column_text][vc_column_text]Na této informační stránce naleznete vždy aktuální informace k přípravnému kurzu. Prosíme sledujte tuto informační stránku pravidelně v průběhu celého přípravného kurzu, a to i v den konání každého jednotlivého termínu výuky, abyste se vždy seznámili s aktuálními informacemi.[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Od 08.05.2021 již dále nebude tato informační stránka k dispozici a její provoz bude zcela ukončen vzhledem ke skončení přípravného kurzu.
————————————————————————————————————————

[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
Vyzvednutí certifikátu o absolvování kurzu v elektronické formě bude možné na této informační stránce od 30.04.2021 do 07.05.2021. Poté již nebude možné si certifikát vyzvednout.

Návod, jak si certifikát vyzvednout, najdete na odkaze zde: Návod

Označení/název certifikátu: C202131
Heslo/klíč k zápisu: 275512
————————————————————————————————————————-

[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1619376864774{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok proběhne v sobotu 24.04.2021 dle následujícího časového rozvrhu:
09:45-10:00 – časový prostor pro seznámení se s organizačními informacemi k průběhu závěrečného testu.
10:00-11:45 – závěrečný test
11:45-12:30 – přestávka
12:30-16:00 – výuka – Lektor: RNDr. Iveta Chena, Ph.D., Chemie

Poznámka: lektor plánuje na daný blok výuky delší časovou dotaci, kdy výuka může probíhat až do 17:00.

————————-

Závěrečný test spustíte kliknutím na níže uvedený odkaz/text „Spustit závěrečný test“ – Důležité: test spusťte až kdykoliv po 09:45, dříve spuštěný test bude vyhodnocen jako neúspěšný a již nebude možné test vyplnit:
Tento odkaz platil pouze v termínu konání závěrečného testu, tj. 24.04.2021.

Spustit závěrečný test

Tím se Vám otevře webová stránka se závěrečným testem. V testu se mezi jednotlivými otázkami pohybujete tlačítkem „Další“/v anglické verzi „Next“ (=toto tlačítko se nachází v dolní pravé části, tím se posouváte dále/vpřed v testu) či tlačítkem „Zpět“/v anglické verzi „Back“ (=toto tlačítko se nachází v dolní levé části, tím se můžete vrátit zpět k jednotlivým otázkám). Na konci testu je tlačítko „Dokončit“/v anglické verzi „Finish“ (tím se test zcela ukončí) – tlačítko na dokončení/ukončení testu se nachází na konci celého testu. Ukončit řešení testu můžete i dříve, než uběhne vyhrazený čas pro test.

U jednotlivých otázek/úloh vybíráte správné odpovědi kliknutím na příslušné možnosti, kdy u Vámi vybrané možnosti odpovědi se kliknutím na ni objeví znak ✓
Pokud chcete změnit již vybranou možnost/i, tak nejdříve musíte odkliknout již vybranou možnost odpovědi, tím se odstraní zaklikutí již před tím vybrané možnosti, kdy zmizí symbol ✓ u původně vybrané možnosti a poté zakliknete jinou Vámi vybranou možnost, kdy se u ní opět zobrazí symbol ✓.
Během testu není možné webovou stránku s testem aktualizovat. Pokud by se během vyplňování testu výjimečně objevila hláška/vyskakovací okno s hláškou, tak vždy potvrďte OK.

Důležité: v okamžiku, kdy kliknete na odkaz „Spustit závěrečný test“ otevře se Vám webová stránka s testem, od tohoto okamžiku již není možné tuto webovou stránku zavírat, ani ji dávat na lištu, ani překlikávat na různé záložky webového prohlížeče, či otevírat jiné věci v počítači či jiné webové prohlížeče apod., obecně musí být tato webová stránka s testem po celou dobu jeho vyplňování otevřena. Pokud by tomu tak nebylo, systém si takovouto aktivitu zaznamenává, a poté toto bude případně posuzováno jako nesplnění testu. Během testu musíte vycházet pouze z vlastních znalostí a nepoužívat žádné jiné pomůcky apod.

V úvodu závěrečného testu vyplníte postupně vaše jméno a příjmení, poté váš E-mail (=musí se jednat o e-mail, kterým se přihlašujete na informační stránku = který jste vyplnili v objednávce, nebo nahlášený a změněný email) a poté vyplníte celou vaši adresu bydliště (ulice, č.p., PSČ, obec). Poté bude následovat zadání testu, jednotlivé úlohy/otázky a začne odečítání času vyhrazeného pro test.

Celkový počet testových úloh/otázek: 60
Testové úlohy mohou mít i více možností odpovědi správně – mohou mít i více správných odpovědí (správně může být jedna, ale i více, či všechny možnosti odpovědi).
Za každou správně zodpovězenou úlohu/otázku se získává 1 bod. Správně zodpovězenou úlohou/otázkou se rozumí, že jsou vybrány všechny možnosti odpovědi, které mají být správně, pokud některá ze správných možností není vybrána, nebo je vybrána i jiná možnost, či některá správná možnost není vůbec vybrána, jedná se o nesprávnou odpověď na danou úlohu/otázku (například mají-li být správnou odpovědí na danou úlohu/otázku možnosti A, B, D, tak pouze vybrání těchto všech možností je správnou odpovědí, ostatní účastníkem vybrané kombinace možností odpovědi jsou nesprávnou odpovědí na danou úlohu/otázku). Za nesprávně zodpovězené úlohy/otázky či vůbec nezodpovězené úlohy/otázky se body neodečítají a získává se tedy 0 bodů.
Závěrečný test je možné vyplnit pouze jednou.
Pro 85 % úspěšnost testu je potřeba mít 51 správně zodpovězených úloh/otázek.

Důležité:
Pro následné zobrazení Vámi vyplněných správných a nesprávných odpovědí si zkopírujte a uchovejte/uložte odkaz webové URL adresy webové stránky, která se Vám zobrazí po dokončení testu s výsledkem testu. Tato URL adresa se zobrazuje v horní části vašeho webového prohlížeče, je pro každý vyplněný a dokončený test unikátní. Vždy se jedná o URL adresu webové stránky, která se zobrazí až po dokončení vašeho testu, na které je celkový výsledek testu.
Případně zde naleznete návod, jak si URL adresu zkopírovat/uložit: Návod
Termín náhledu správných a nesprávných odpovědí: pondělí 26.04.2021
Náhled bude možný pouze v tomto termínu celý den, poté již náhled možný nebude.
—————————–

Informace:
Vyzvednutí certifikátu o absolvování kurzu v elektronické formě bude možné na této informační stránce od pátku 30.04.2021.

—————————–

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 24.04.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujícím odkaze naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníkům.
Studijní podklady 1
(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Informace:
Vyzvednutí certifikátu o absolvování kurzu v elektronické formě bude možné na této informační stránce od pátku 30.04.2021.

———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1608067291867{margin-bottom: 0px !important;}“]Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály – testové úlohy k oblasti chemie:
Chemie – testové úlohy – studijní materiály
(studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Chemie – testové úlohy – studijní materiály“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci obsahují tabulku správných odpovědí)
—————————————————————————————————————————————[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1616786178998{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Pro naše účastníky kurzu jsme v rámci výhod zajistili 30% slevu na publikace k přípravě na státní maturitu 2021 z edice Tvoje státní maturita 2021 (ČESKÝ JAZYK A LITERATURA, MATEMATIKA, ANGLICKÝ JAZYK).

Publikace s 30% slevou lze zakoupit pouze na webových stránkách www.tvojematurita.cz
V objednávce stačí zadat unikátní slevový kupón/kód: kurzy
Sleva 30 % platí pouze při zakoupení jednoho či více kusů publikací z edice Tvoje státní maturita 2021.
Platnost slevy/kupónu do:
30.04.2021
———————————————————————————————————-

[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1618071222657{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 10.04.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: RNDr. Iveta Chena, Ph.D., Chemie

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 10.04.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujícím odkaze naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníkům.
Studijní podklady 1
(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)
———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1616928279622{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 27.03.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Petr Rašovský, Biologie

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 27.03.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

—————————————————————————————————————————————
Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály – testové úlohy k oblasti biologie:
Biologie – testové úlohy – studijní materiály
———————————————————————————————————-
[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1615654016533{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 13.03.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Petr Rašovský, Biologie

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 13.03.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

—————————————————————————————————————————————
Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály – testové úlohy k oblasti biologie:
Biologie – testové úlohy – studijní materiály
———————————————————————————————————-
[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1614446596850{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 27.02.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Pavel Kolašín, Fyzika

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 27.02.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníků.
Studijní podklady 1
Studijní podklady 2
Studijní podklady 3
Studijní podklady 4

(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1612209392580{margin-bottom: 0px !important;}“]Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály – testové úlohy k oblasti fyzika:
Fyzika – testové úlohy – studijní materiály
(studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Fyzika – testové úlohy – studijní materiály“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci obsahují tabulku správných odpovědí)
—————————————————————————————————————————————[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1613686100478{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 13.02.2021 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Pavel Kolašín, Fyzika

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníků.
Studijní podklady 1
Studijní podklady 2
Studijní podklady 3
Studijní podklady 4
Studijní podklady 5

(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 13.02.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

Informace: dle plánu od počátku kurzu bude další termín výuky až v sobotu 13.02.2021, poté bude následovat termín 27.02.2021, atd. Viz přehled termínů výuky, který je zveřejněný od počátku kurzu v dolní části této informační stránky.
———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1612209392580{margin-bottom: 0px !important;}“]Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály – testové úlohy k oblasti fyzika:
Fyzika – testové úlohy – studijní materiály
(studijní materiály jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na výše uvedený text „Fyzika – testové úlohy – studijní materiály“ si je můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“ – studijní materiály na konci obsahují tabulku správných odpovědí)
—————————————————————————————————————————————[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1612209491302{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok proběhne v sobotu 23.01.2021 dle následujícího časového rozvrhu:
09:45-10:00 – časový prostor pro seznámení se s organizačními informacemi k průběhu 1. průběžného testu.
10:00-11:45 – 1. průběžný test
11:45-12:30 – přestávka
12:30-16:00 – výuka – Lektor: Mgr. Petr Rašovský – Biologie, Psychologická příprava na přijímací zkoušky

————

1. průběžný test spustíte klinutím na níže uvedený odkaz/text „Spustit 1. průběžný test“ – Důležité: test spusťte až kdykoliv po 09:45, dříve spuštěný test bude vyhodnocen jako neúspěný a již nebude možné test vyplnit:
Tento odkaz platil pouze v termínu konání 1. průběžného testu, tj. 23.01.2021.

Spustit 1. průběžný test

Tím se Vám otevře webová stránka s 1. průběžným testem. V testu se mezi jednotlivými otázkami pohybujete tlačítkem „Další“/v anglické verzi „Next“ (=toto tlačítko se nachází v dolní pravé částí, tím se posouváte dále/vpřed v testu) či tlačítkem „Zpět“/v anglické verzi „Back“ (=toto tlačítko se nachází v dolní levé částí, tím se můžete vrátit zpět k jednotlivým otázkám). Na konci testu je tlačítko „Dokončit“/v anglické verzi „Finish“ (tím se test zcela ukončí) – tlačítko na dokončení/ukončení testu se nachází na konci celého testu u poslední otázky číslo 60 . Ukončit řešení testu můžete i dříve, než uběhne vyhrazený čas pro test.

U jednotlivých otázek/úloh vybíráte správné odpovědi kliknutím na příslušné možnosti, kdy u Vámi vybrané možnosti odpovědi se kliknutím na ni objeví znak ✓
Pokud chcete změnit již vybranou možnost/i, tak nejdříve musíte odkliknout již vybranou možnost odpovědi, tím se odstraní zaklikutí již před tím vybrané možnosti, kdy zmizí symbol ✓ u původně vybrané možnosti a poté zakliknete jinou Vámi vybranou možnost, kdy se u ní opět zobrazí symbol ✓.
Během testu není možné webovou stránku s testem aktualizovat. Pokud by se během vyplňování testu výjimečně objevila hláška/vyskakovací okno s hláškou, tak vždy potvrďte OK.

Důležité: v okamžiku, kdy kliknete na odkaz „Spustit 1. průběžný test“ otevře se Vám webová stránka s testem, od tohoto okamžiku již není možné tuto webovou stránku zavírat, ani ji dávat na lištu, ani překlikávat na různé záložky webového prohlížeče, či otevírat jiné věci v počítači či jiné webové prohlížeče apod., obecně musí být tato webová stránka s testem po celou dobu jeho vyplňování otevřena. Pokud by tomu tak nebylo, systém si takovouto aktivitu zaznamenává, a poté toto bude případně posuzováno jako neplnění testu. Během testu musíte vycházet pouze z vlastních znalostí a nepoužívat žádné jiné pomůcky apod.

V úvodu 1. průběžného testu vyplníte postupně vaše jméno a příjmení, poté váš E-mail (=musí se jednat o e-mail, kterým se přihlašujete na informační stránku = který jste vyplnili v objednávce, nebo nahlášený a změněný email) a poté vyplníte celou vaši adresu bydliště (ulice, č.p., PSČ, obec). Poté bude následovat zadání testu, jednotlivé úlohy/otázky a začne odečítání času vyhrazeného pro test.

Celkový počet testových úloh/otázek: 60
Testové úlohy mohou mít i více možností odpovědi správně – mohou mít i více správných odpovědí (správně může být jedna, ale i více, či všechny možnosti odpovědi).
Za každou správně zodpovězenou úlohu/otázku se získává 1 bod. Správně zodpovězenou úlohou/otázkou se rozumí, že jsou vybrány všechny možnosti odpovědi, které mají být správně, pokud některá ze správných možností není vybrána, nebo je vybrána i jiná možnost, či některá správná možnost není vůbec vybrána, jedná se o nesprávnou odpověď na danou úlohu/otázku (například mají-li být správnou odpovědí na danou úlohu/otázku možnosti A, B, D, tak pouze vybrání těchto všech možností je správnou odpovědí, ostatní účastníkem vybrané kombinace možností odpovědi jsou nesprávnou odpovědí na danou úlohu/otázku). Za nesprávně zodpovězené úlohy/otázky či vůbec nezodpovězené úlohy/otázky se body neodečítají a získává se tedy 0 bodů.
1. průběžný test je možné vyplnit pouze jednou.
Pro 85 % úspěšnost testu je potřeba mít 51 správně zodpovězených úloh/otázek.

Důležité:
Pro následné zobrazení Vámi vyplněných správných a nesprávných odpovědí si zkopírujte a uchovejte/uložte odkaz webové URL adresy webové stránky, která se Vám zobrazí po dokončení testu s výsledkem testu. Tato URL adresa se zobrazuje v horní části vašeho webového prohlížeče, je pro každý vyplněný a dokončený test unikátní. Vždy se jedná o URL adresu webové stránky, která se zobrazí až po dokončení vašeho testu, na které je celkový výsledek testu.
Případně zde naleznete návod, jak si URL adresu zkopírovat/uložit: Návod
Termín náhledu správných a nesprávných odpovědí: pondělí 25.01.2021
Náhled bude možný pouze v tomto termínu celý den, poté již náhled možný nebude.
—————————–

Výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
Důležité: tento odkaz se vztahuje k online výuce, která bude probíhat až po 1. průběžném testu tedy od 12:30 do 16:00, proto na daný odkaz klikněte až ve 12:30.
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 23.01.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

———————————

Na následujícím odkaze naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníkům.
Studijní podklady 1

(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Informace: 1. průběžný test bude zejména vycházet z výkladu a teorie probrané v rámci přípravného kurzu.
———————————————————————————————————————-[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1616942659145{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 09.01.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: RNDr. Iveta Tichá, Ph.D., Chemie

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníků.
Studijní podklady 1

(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 09.01.2021.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání
———————————————————————————————————————————–[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1616942675492{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 19.12.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: RNDr. Iveta Tichá, Ph.D., Chemie

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníků.
Studijní podklady 1

(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 19.12.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání
———————————————————————————————————————————–[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1610106532003{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 05.12.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Pavel Kolašín, Fyzika

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníků.
Studijní podklady 1
Studijní podklady 2
Studijní podklady 3
Studijní podklady 4
Studijní podklady 5
Studijní podklady 6
Studijní podklady 7
Studijní podklady 8

(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 05.12.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1606048755029{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 21.11.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Pavel Kolašín, Fyzika

Na následujících odkazech naleznete studijní podklady k výuce, které dal příslušný lektor k dispozici účastníků.
Studijní podklady 1
Studijní podklady 2
Studijní podklady 3
Studijní podklady 4
Studijní podklady 5
Studijní podklady 6
Studijní podklady 7

(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze pro výuku v termínu 21.11.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání[/vc_column_text][vc_column_text css=“.vc_custom_1604837094656{margin-bottom: 0px !important;}“]

Informace:
Další blok výuky proběhne v sobotu 07.11.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Petr Rašovský, Biologie

Studijní podklady 1
Studijní podklady 2
Studijní podklady 3
Studijní podklady 4
Studijní podklady 5
Studijní podklady 6
Studijní podklady 7
Studijní podklady 8
Studijní podklady 9
Studijní podklady 10

(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte. Děkujeme.)
Tento odkaz platil pouze k výuce v termínu 07.11.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail.
Pokud by aplikace během připojování k online živému vysílání vyžadovala aktualizaci, prosím proveďte ji.
Poznámka: před začátkem výuky je potřeba mít nainstalovanou aplikaci, pokud jste si zatím na svém počítači/zařízení aplikaci nenaistalovali, tak si ji nainstalujte dle návodu dostupném níže na této stránce, kde také naleznete návod, jak se připojit k online živému vysílání, a popis základních funkcí.

Na tomto odkaze naleznete návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání: Návod pro připojení k online živému vysílání

—————————————————————————————————————————————
Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály – testové úlohy k oblasti biologie:
Biologie – testové úlohy – studijní materiály
———————————————————————————————————-
[/vc_column_text][vc_column_text]

Informace:
první blok výuky proběhne v sobotu 24.10.2020 v čase 10:00 – 15:00
výuka bude probíhat přes online živé vysílání ve „virtuální učebně“
Lektor: Mgr. Petr Rašovský, Biologie
Studijní podklady 1
Studijní podklady 2
Studijní podklady 3
(studijní podklady jsou uloženy v datovém uložišti, na příslušné stránce po prokliknutí na příslušný podklad si jej můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „Stáhnout pomalu“)
(je vždy na uvážení a rozhodnutí každého lektora, zda a jaké studijní podklady ke své výuce účastníkům poskytne.
Poskytování studijních podkladů lektorů není pravidlem)
—————————————————————————————————————————————

Na následujícím odkaze naleznete podrobný návod, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání – Návod byl aktualizován:
Návod pro připojení k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Návod pro připojení k online živému vysílání“ se Vám příslušný návod otevře)
Důležité: již nyní si můžete nainstalovat aplikaci pro online živé vysílání podle návodu.
Samotné připojení se k online živému vysílání do „virtuální učebny“ bude možné přesně až v daný čas začátku výuky, jak je i uvedeno v návodu.
Prosíme prostudujte si daný návod. V uvedeném návodu se také seznamte, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání a jak se ovládají základní funkce v rámci „virtuální učebny“. Děkujeme.

Přes následující odkaz se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání:
(Důležité: na následující odkaz je možné kliknout přesně až v čase začátku výuky,
dříve prosíme neklikejte, připojení by Vám poté nefungovalo. Děkujeme.)
Tento proklik platil pouze pro výuku v termínu 24.10.2020.

Připojit se k online živému vysílání
(kliknutím na výše uvedený text „Připojit se k online živému vysílání“ se připojíte do „virtuální učebny“ k online živému vysílání
– klikejte přesně až v čase začátku výuky – dříve prosím neklikejte – děkujeme)
Před začátkem výuky si prosím nainstalujte aplikaci na Váš počítač/zařízení nezbytnou pro připojení se k online živému vysílání dle návodu, který naleznete na odkazu výše. V uvedeném návodu se také prosím seznamte, jak se připojit do „virtuální učebny“ k online živému vysílání a jak se ovládají základní funkce v rámci „virtuální učebny“.
Důležité je během připojování se k online živému vysílání vyplnit správně a přesně své Jméno, Příjmení a e-mail, protože pouze řádně přihlášení účastnici budou vpuštěni do „virtuální učebny“ k online výuce.

———————————————————————————————————-
Na následujícím odkaze naleznete studijní materiály – testové úlohy k oblasti biologie:
Biologie – testové úlohy – studijní materiály
———————————————————————————————————-
[/vc_column_text][vc_column_text]Omluva z výuky:
Omlouvat se z příslušného termínu výuky přípravného kurzu je možné před příslušným termínem výuky zasláním emailové zprávy na email pripravne-kurzy@email.cz, ve které účastník kurzu uvede zejména své Jméno, Příjmení a termín výuky, ze kterého se chce omluvit.


Prezence:

V rámci výuky, která zatím bude probíhat formou online živého vysílání ve „virtuální učebně“, se bude prezence provádět v průběhu každého termínu výuky, a to i případně opakovaně v každém termínu výuky, elektronickou formou následujícím způsobem. V rámci každé elektronické prezence lektor určí časový rámec (cca 5-10 minut), který účastníkům kurzu oznámí v rámci online živého vysílání. Během tohoto časového rámce se elektronická prezence provede tak, že účastník kurzu odešle emailovou zprávu ze své emailové schránky na emailovou adresu prezence@email.cz, ve které do předmětu napíše své Jméno, Příjmení, datum prezence (=termín výuky) a lektorem určený časový rámec pro prezenci. Rozhodující pro řádné provedení prezence je faktický čas/okamžik odeslání emailové zprávy (obsahující všechny výše uvedené údaje v jejím předmětu) účastníkem kurzu z jeho emailové adresy/schránky na emailovou adresu prezence@email.cz, který musí odpovídat lektorem stanovenému časovému rámci pro provedení prezence v příslušném termínu výuky, a také faktický čas/okamžik doručení této uvedené emailové zprávy na email prezence@email.cz, který musí odpovídat lektorem stanovenému časovému rámci pro provedení prezence v příslušném termínu výuky. Poznámka: faktický čas/okamžik odeslání/doručení emailové zprávy zpravidla nastává ve stejný okamžik. Neprovedení elektronické prezence způsobem popsaným zde, a to i opakované prezence, bude v souladu s obchodními podmínkami považováno jako neúčast účastníka kurzu na celém příslušném termínu výuky. V rámci výuky probíhající formou online živého vysílání se bude také provádět navíc doplňková/ sekundární prezence v rámci systémové evidence připojení, účasti v online živém vysílání ve „virtuální učebně“, proto je potřeba uvést při připojování do online živého vysílání přesně své Jméno a Příjmení, vždy však bude primární/nezbytné provedení elektronické prezence dle výše uvedeného způsobu, tedy provedení elektronické prezence zasláním příslušné emailové zprávy.


Termíny výuky:

Na následujícím odkaze naleznete přehled termínů výuky přípravného kurzu:
Termíny výuky – přehled
Důležité: V průběhu trvání přípravného kurzu může dojít ke změně termínů konání výuky. Účastník kurzu je povinen pravidelně sledovat tuto informační stránku, kde budou vždy uvedeny aktuální změny a informace zejména formou zveřejnění informace o změně termínu/termínů výuky či aktualizací termínů výuky. Informace a termíny výuky uvedené na informační stránce mají přednost před tímto přehledem termínů výuky. Účastník kurzu je povinen průběžně sledovat informační stránku, a to i před každým jednotlivým termínem výuky, a s případnými změnami se samostatně seznámit.


1. průběžný test a Závěrečný test:
Termín 1. průběžného testu: 23.01.2021
(V případě, že bude v daném období stále probíhat výuka formou online živého vysílání, tak se bude 1. průběžný test konat online elektronickou formou způsobem, který určí poskytovatel. V případě, že bude v daném období probíhat výuka již v prezenční formě, bude se 1. průběžný test konat v písemné formě přímo v učebně.)

Termín závěrečného testu: 24.04.2021
(V případě, že bude v daném období probíhat výuka formou online živého vysílání, tak se bude závěrečný test konat online elektronickou formou způsobem, který určí poskytovatel. V případě, že bude v daném období probíhat výuka v prezenční formě, bude se závěrečný test konat v písemné formě přímo v učebně.)

Náhradní termín uvedených testů není možný. Poskytovatel je oprávněn změnit formu, případně i termíny konání testů.

—————————————————————————————————————————————–
[/vc_column_text][vc_column_text]Vzhledem k aktuální situaci a vládním omezením bude výuka přípravného kurzu v souladu s obchodními podmínkami probíhat distančně prostřednictvím online živého vysílání. Až dojde k uvolnění vládních omezení s dostatečnou perspektivou, že nebudou brzy zavedena opakovaně, bude možný postupný přechod na prezenční formu výuky a informace zde budou včas zveřejněny.

Online výuka bude srovnatelná, kdy přes internet se účastník kurzu z domova či odkudkoliv přihlásí do „virtuální učebny“ přes připravené webové řešení, kde povede výuku lektor naživo v reálném čase, může také na obrazovce promítat případné podklady k výuce aj. a účastník bude mít možnost kdykoliv mít dotaz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row“ equal_height=“yes“ css=“.vc_custom_1518907209822{background-color: rgba(0,92,204,0.65) !important;*background-color: rgb(0,92,204) !important;}“][vc_column][vc_column_text]

Kontakt:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row_content“][vc_column offset=“vc_col-lg-offset-1 vc_col-lg-10″][vc_single_image image=“1445″ img_size=“full“ alignment=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″]

    [/vc_column][vc_column width=“1/2″][/vc_column][/vc_row]