fbpx

Cash back – Získej peníze zpět!

Můžeš mít tak i přípravný kurz zdarma!

Řada tvých spolužáků se bude hlásit stejně jako ty na přípravné kurzy Jaknavysokou.cz. Tak proč díky cash backu nezískat peníze zpět anebo dokonce mít celý přípravný kurz zdarma.

Jak to funguje?

Na email Ti byly zaslány informace a hlavně unikátní odkaz, díky kterému získáváš peníze zpět, když se někdo, tvůj spolužák, kamarád, či kdokoliv proklikne přes daný odkaz a poté během následujících 30 dnů učiní objednávku přípravného kurzu a kurz uhradí dle níže uvedených podmínek.

Jak na to?

Nakopíruj si zaslaný unikátní odkaz, který ti byl zaslán na email. Ten sdílej ideálně se zajímavým textem, hláškou (například: Kdo jde na tyhle přípravné kurzy jako já, nebo koho zajímají přípravné kurzy na VŠ, tady má informace – v zajímavém textu/hlášce se meze nekladou, čím zajímavější, tím lepší) na facebooku, instagramu, twiteru či jiné sociální síti, nebo to prostě pošli na email svým spolužákům a kamarádům. Když se někdo proklikne přes tvůj odkaz bude přesměrován na úvodní stránku www.jaknavysokou.cz. Ale díky tomu, že se proklikl přes tvůj unikátní odkaz bude automaticky zaznamenáno, že přišel přes tvůj odkaz. To si systém pamatuje až 30 dnů (pokud se daná osoba neproklikne přes unikátní odkaz někoho jiného nebo si daná osoba nevymaže cookies, historii apod.), pak stačí aby tato osoba se během těchto 30 dnů přihlásila na přípravný kurz a tobě na virtuální účet bude připsáno 500 Kč. Pokud tato osoba kurz uhradí, bude ti tvá odměna 500 Kč potvrzena. Jestliže kurz daná osoba do 1 týdne od zahájení kurzu nezruší, bude ti do 3 týdnů od zahájení kurzu vráceno na účet tolik peněz, kolik lidí se přes tvůj odkaz na kurz přihlásilo a uhradilo. Takže když to bude například 10 lidí získáš zpět 5 000 Kč, odměny 500 Kč můžeš sbírat až do výše ceny tebou uhrazeného kurzovného. Takže můžeš mít kurz i zcela zdarma. V rámci garance vrácení kurzovného v případě nepřijetí na VŠ ti bude případně vráceno kurzovné, které jsi při objednávce uhradil ponížené o chash back (=tedy kolik ti bude vráceno v ramci cash backu).

Jak můžeš sledovat, kolik máš již získáno peněz v rámci cash backu?

Na email ti bude vždy zaslána informace, zda jsi obdržel bonus v rámci chash backu.   Důležité: Zapojením se do cash backu (=začít sdílet unikátní zaslaný odkaz na email jakýmkoliv způsobem) souhlasíte s podmínkami cash backu, které jsou uvedeny zde: https://www.jaknavysokou.cz/cashback-podminky