Přípravný kurz - Národní srovnávací zkoušky

Národní srovnávací zkoušky Scio tvoří přijímací zkoušky na řadu studijních oborů vysokých škol. Přinášíme Vám intenzivní přípravný kurz cíleně zaměřený na praktickou přípravu na Národní srovnávací zkoušky ( NSZ Scio ) . Jako jedna z mála vzdělávacích institucí v ČR připravuje na Národní srovnávací zkoušky.

Přípravný kurz plně odpovídá aktuálním požadavkům  Národních srovnávacích zkoušek Scio a cíleně je zaměřen na praktické osvojení metod řešení přijímacích testů scio.

 

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné a poskytnout každému individuální přístup a exkluzivní výhody přesahující běžný standard.

 

Naše zásada: Máte právo dostat za své peníze jen to nejlepší!!! U nás budete vždy na prvním místě!

 

Hlavní náplní přípravného kurzu je praktická příprava na:

 • Testy NSZ Scio - Národní srovnávací zkoušky, které zahrnují:
          » Testy OSP = Obecné studijní předpoklady
          » Testy ZSV = Základy společenských věd
          Národní srovnávací zkoušky tvoří přijímací zkoušky na řadu fakult vysokých škol v ČR.
          Jako jedna z mála vzdělávacích institucí v ČR připravujeme na Národní srovnávací zkoušky.

   

Exkluzivní výhody přípravného kurzu:

 • Garance vrácení peněz – za exkluzivní kvalitu našich kurzů ručíme, a proto v případě, že se nedostanete na vysokou školu, vrátíme Vám zpět celou cenu kurzovného, protože hlavním cílem našeho přípravného kurzu s exkluzivním přístupem je maximálně kvalitně a komplexně připravit naše studenty na přijímací zkoušky, aby u nich byli skutečně úspěšní.
   
 • Kvalitní studijní materiály zdarma – v ceně přípravného kurzu jsou zcela zahrnuty veškeré studijní materiály, nic navíc již hradit nebudete.
   
 • Vysoce kvalifikovaní lektoři – výuku přípravného kurzu vedou vysokoškolsky vzdělaní experti se specializací na danou problematiku z řad pedagogů, psychologů, analytiků, logiků či humanistů. Vyučující jsou vybíráni na základě jejich stupně vzdělání, odbornosti, a pedagogické praxe. Mají bezprostřední zkušenosti s přijímacími zkouškami a plně ovládají naši metodu praktické výuky.
   
 • Moderní výukové prostory – všechny učebny jsou plně vybaveny moderní audiovizuální technikou k zajištění vysoké míry efektivnosti výuky.
   
 • Individuální přístup – výuka přípravného kurzu probíhá v malém kolektivu, který umožňuje individuální přístup odborného lektora ke každému účastníkovi kurzu. U nás budete vždy na prvním místě.
   
 • Speciální metoda výuky 5P – jedná se o unikátní výukovou metodu svého druhu, která klade hlavní důraz na cílené zaměření se na  aktuální požadavky k přijímacím zkouškám na politologii a mezinárodní vztahy prostřednictvím kvalitního výkladu odborných lektorů specializovaných na příslušná témata s praktickým osvojováním si metod postupů řešení úloh a dalších praktických cvičení, které bezprostředně souvisí s přijímacími zkouškami.
   
 • Psychologická příprava na přijímací zkoušky – mnohdy podceňovaný avšak velmi důležitý aspekt určující úspěch u přijímacích zkoušek. O přijetí na vysokou školu zpravidla rozhoduje jen nepatrný rozdíl bodů, což je v mnohých případech důsledkem velkého stresu u ostrých přijímacích zkoušek a v souvislosti s tím ztráty drahocenného času. V rámci přípravného kurzu s exkluzivním přístupem Vás proto náš erudovaný psycholog provede základními metodami zvládání stresu, vyzkoušíte si praktická cvičení odolávání stresu v souvislosti s přijímacími zkouškami. Psychologická příprava je zcela unikátní svojí koncepcí a výrazně pozitivně působí i na další rozvoj osobnosti člověka zvláště v současném velmi stresujícím prostředí.
   
 • Certifikát - na závěr kurzu od nás účastník obdrží prestižní certifikát o absolvování přípravného kurzu, který může být výhodou v dalším studijním i profesním uplatnění. 
   
 • Exkluzivní asistenční služby – účastníci kurzu budou mít k dispozici asistentku (asistenta), na kterou se můžou kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem a která bude prioritně řešit všechny záležitosti k maximální spokojenosti. Vy u nás budete vždy na prvním místě.
   
 • Exkluzivní klubové výhody – jako účastník kurzu navíc získáte benefity a výhody, které pro Vás budeme pravidelně shromažďovat a aktualizovat.
   
 • Možnost uhradit kurzovné na splátky – zcela zdarma, bez poplatků – máte možnost uhradit kurzovné celé najednou nebo si jeho úhradu můžete pohodlně rozdělit do tří rovnoměrných splátek a to zcela zdarma, bez poplatků. Více informací zde: Kurz na splátky
 

Naše přípravné kurzy se snaží být po všech stránkách odlišné a poskytnout každému individuální přístup a exkluzivní výhody přesahující běžný standard. Přesvědčte se sami, že přípravný kurz může vypadat i jinak, než jen jako nezáživný výklad, přeplněná učebna a lhostejnost k individuálním požadavkům.

 

Máte přeci právo dostat za své peníze jen to nejlepší!!! U nás budete vždy na prvním místě.


V zájmu zachování vysoké kvality našich kurzů je jejich kapacita omezena a
přednost mají dříve přihlášení studenti.

 

Termín přípravného kurzu:

 • středa      » 1× týdně  »  19.října 2016 - 10.května 2017
                   » Čas konání: 17:00 - 20:00 » celkem 100 vyučovacích hodin

nebo

 • sobota     » 1× za 14 dní  »  22.října 2016 - 13.května 2017
                   » Čas konání: 10:00 - 15:00 » celkem 100 vyučovacích hodin

 

  » místo konání:  Praha                 
                              adresa: SPŠ sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1
                              v samém centru Prahy u Václavského náměstí
                              200 m od stanice metra Můstek (trasa A i B),
                              650 m od stanice metra Muzeum (trasa A i C),
                              650 m od hlavního nádraží a stanice metra Hlavní nádraží (trasa C)
                              učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou
        nebo
                              Brno
                              adresa: SPŠ Stavební Brno, Kudelova 8, 662 51 Brno
                              150 m od zastávky MHD                       
                              učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou       

        nebo
                              Ostrava
                              adresa: Janáčkova konzervatoř a Gymnázium, Českobratrská 958/40, 702 00 Ostrava
                              (pro sobotní termíny výuky) - 50 m od zastávky MHD
                              adresa: Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, 728 04 Ostrava
                              (pro středeční termíny výuky) - 250 m od zastávky MHD                    
                              učebny jsou plně vybaveny audiovizuální technikou

      

         Cena kurzu  » 6 790 Kč          Objednat

   Uvedená cena kurzu je konečná, nic víc již doplácet nebudete, žádné skryté poplatky.