Diskusní téma: Diskuzní forum - poradna

Datum: 18.10.2017

Vložil: Hanna

Titulek: UK Media - kombinované studium

Ahoj.

Najdu tu někoho, kdo se hlásí na Karlovku dálkově? Ještě lépe na tento obor - Mediální a komunikační studia a nebo ještě ještě lépe, už tam studuje? :D

Moc by mi to pomohlo.

Datum: 17.09.2017

Vložil: Tsmara

Titulek: Pravo

Najde se tady někdo kdo jde do nultého ročníky na práva na Uk

Datum: 08.09.2017

Vložil: Kateřina Dolenská

Titulek: Pomohl vám tento kurz

Ahoj, můžete se se mnou podělit o zkušenosti, zda vám tento kurz, konkrétně "Medicína a farmacie" pomohl nebo byl k ničemu?
Předem díky

Datum: 17.08.2017

Vložil: Týna

Titulek: Materiály k přijímačkám na veterinu do Brna

Nabízím vypracované otázky na přijímací zkoušky na veterinu do Brna.
1) biologie – 297 otázek
2) chemie – 260 otázek

Vše je podrobně zpracováno a vždy jsou tam vysvětlivky u cizích pojmů nebo ostatních odpovědí.

Dále nabízím prezentace z přípravných kurzů veterinární univerzity. Tyto prezentace a materiály jsou přímo od učitelů a je v nich obsaženo učivo na přijímací zkoušky. Přípravný kurz se dělil na 6 částí:

1) obecná a anorganická chemie – 7 prezentací

2) organická chemie – 6 prezentací (každá prezentace má více než 100 snímků) + 4 testy s řešením

3) obecná biologie – 7 prezentací (každá prezentace má více než 100 snímků

4) zoologie – 7 prezentací (v těchto prezenacích jsou spíše obrázky a grafy než text jako u předešlých, ale jsou doplněny 2 wordy, kde je teorie)

5) biochemie – 2 prezentace

6) fyzika – 40 prezentací nebo pdf souborů

Všechny materiály jsou ve verzi, kdy s nimi jde dále pracovat, což je dobré pro vlastní poznámky. V případě zájmu nebo jakýchkoliv otázek, mě neváhejte kontaktovat na email dvorakova025@seznam.cz

Datum: 30.06.2017

Vložil: Saskie

Titulek: Prezenční i kombinované studium?

Ahoj, chci se zeptat a poradit, jestli někdo studujete na MendelU nebo i jinde 2 obory zároveň. Dostala jsem se na dva obory a to Floristická tvorba (prezenční) a Správa zeleně (kombinované). Přemýšlím o studiu obou zároveň, tedy prezenčně i kombinovaně, ale nevím, jestli se to dá zvládat časově a tak.. Prosím o radu a zkušenosti. Díky :)

Datum: 27.06.2017

Vložil: Anet

Titulek: Nutriční terapeut

Zdravím,

chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto oborem ? Jak probíhá studium/praxe ? ..Přihlášku jsem podala na univerzitu i na vyšší odbornou školu.Je v tom velký rozdíl?
A ještě jedna věc: samozřejmě jsem počítala s tím, že se budou různě analyzovat potraviny, ale nemůžou vás třeba nutit je ochutnávat ne? Jakožto vegetariánka a člověk, kterému se z masa zvedá žaludek, bych nerada tohle měla na talíři :-D nemohou mě za to nějak vyhodit,když to nebudu jíst na odborné praxi? Děkuji za odpovědi.
Hezký den :)

Datum: 12.05.2017

Vložil: 12345

Titulek: Psychologie nebo práva

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti se studiem těchto dvou oborů zaraz. Pravděpodobně budu přijata na oba a nedokážu si vybrat o kterou školu mám větší zajem. Oba na Masarykově univerzitě v Brně. Myslíte, že se to dá zvládat? Popřípadě prosím poraďte kterou si vybrat. Děkuju :)

Datum: 18.04.2017

Vložil: Kristýna

Titulek: z bakalářského na magisterské

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda někdo neví jestli existují nějaké magisterské obory, které nejsou navazující? Studuji bakalářský obor všeobecná sestra a na magisterské studium bych si představovala spíše něco do psychologie. Děkuji za veškeré nápady a odpovědi.

Datum: 13.04.2017

Vložil: Katka

Titulek: Prošvihla jsem termín podání přihlášky

Ahojte, mám větší problém.. Studuji (zatím) na lékařské fakultě v Ostravě, mám však pocit, že se pro daný obor nehodím, teď nám začala praxe a jsem dost ztracená, i když se snažím co nejvíc můžu.. Doteď jsem to nechtěla zahazovat, tak jsem si nepodávala žádné přihlášky na ostatní VŠ.. A to byla velká chyba.. Jsem na 100% rozhodnutá, že to není obor pro mě.. láká mě psychologie na FF v Ostravě, ale termín podání přihlášky byl do 28.2. .. Co myslíte, má vůbec cenu otravovat někoho s mejlem a poptat se, zda by nebylo možné přihlášku ještě podat, nebo to nemá ani cenu? Je to moje chyba, ale zas nechci ztratit rok studia.. :( Má někdo s něčím takovým zkušenosti? :) děkuji za odpovědi :)

Datum: 23.03.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Kam na vysoku?

Čus, chtěla bych být něco jako psycholog/psychoterapeut. Na jakou vysokou školu bych měla jít? Na zdrávku jít nechci a mám dodělanou obchodní akademii

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek