Diskusní téma: Diskuzní forum - poradna

Datum: 27.06.2017

Vložil: Tereza

Titulek: Přípravný kurz na medinu

Nejsou tu recenze na tento kurz má nekdo zkušenosti s tímto kurzem je dobrý?.:)

Datum: 29.06.2017

Vložil: Mirka

Titulek: Re: Přípravný kurz na medinu

Ahoj, já jsem tento přípravný kurz na medicínu absolvovala a byla jsem moc spokojená. Lektoři s námi prošli vše potřebné k přijímacím zkouškám, procvičili jsme si úlohy. Dostala jsem se do Prahy i do Brna, takže nás fakt připravili dobře. Jen řešte přihlášení fakt brzo, protože mají omezenou kapacitu, aby zajistili kvalitu výuky a kámoška to třeba řešila později a už pro ni nebylo místo v kurzu .... Dám ještě vědět dalším lidem, co znám z kurzu, aby sem také třeba dali jejich dojmy .... ale za mě spokojenost a pomohlo mi to moc.

Datum: 27.06.2017

Vložil: Anet

Titulek: Nutriční terapeut

Zdravím,

chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto oborem ? Jak probíhá studium/praxe ? ..Přihlášku jsem podala na univerzitu i na vyšší odbornou školu.Je v tom velký rozdíl?
A ještě jedna věc: samozřejmě jsem počítala s tím, že se budou různě analyzovat potraviny, ale nemůžou vás třeba nutit je ochutnávat ne? Jakožto vegetariánka a člověk, kterému se z masa zvedá žaludek, bych nerada tohle měla na talíři :-D nemohou mě za to nějak vyhodit,když to nebudu jíst na odborné praxi? Děkuji za odpovědi.
Hezký den :)

Datum: 12.05.2017

Vložil: 12345

Titulek: Psychologie nebo práva

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti se studiem těchto dvou oborů zaraz. Pravděpodobně budu přijata na oba a nedokážu si vybrat o kterou školu mám větší zajem. Oba na Masarykově univerzitě v Brně. Myslíte, že se to dá zvládat? Popřípadě prosím poraďte kterou si vybrat. Děkuju :)

Datum: 18.04.2017

Vložil: Kristýna

Titulek: z bakalářského na magisterské

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda někdo neví jestli existují nějaké magisterské obory, které nejsou navazující? Studuji bakalářský obor všeobecná sestra a na magisterské studium bych si představovala spíše něco do psychologie. Děkuji za veškeré nápady a odpovědi.

Datum: 13.04.2017

Vložil: Katka

Titulek: Prošvihla jsem termín podání přihlášky

Ahojte, mám větší problém.. Studuji (zatím) na lékařské fakultě v Ostravě, mám však pocit, že se pro daný obor nehodím, teď nám začala praxe a jsem dost ztracená, i když se snažím co nejvíc můžu.. Doteď jsem to nechtěla zahazovat, tak jsem si nepodávala žádné přihlášky na ostatní VŠ.. A to byla velká chyba.. Jsem na 100% rozhodnutá, že to není obor pro mě.. láká mě psychologie na FF v Ostravě, ale termín podání přihlášky byl do 28.2. .. Co myslíte, má vůbec cenu otravovat někoho s mejlem a poptat se, zda by nebylo možné přihlášku ještě podat, nebo to nemá ani cenu? Je to moje chyba, ale zas nechci ztratit rok studia.. :( Má někdo s něčím takovým zkušenosti? :) děkuji za odpovědi :)

Datum: 23.03.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Kam na vysoku?

Čus, chtěla bych být něco jako psycholog/psychoterapeut. Na jakou vysokou školu bych měla jít? Na zdrávku jít nechci a mám dodělanou obchodní akademii

Datum: 05.04.2017

Vložil: Anett

Titulek: Re: Kam na vysoku?

Běž na Pedagogickou a přímo obor psychologie

Datum: 27.01.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Veterina?

Ahoj,
chtěla bych studovat v Brně na VFU a mám otázkuohledně oboru. Chtěla by jsem se věnovat hlavně lékařstvíhospodářských zvířat, ale nejsem si úplně jistá,jestli takový obor existuje (na webu mi rozdělení přišlo poněkud nesroumitelné)?
Také bych se chtěla zeptat na volnočasové aktivity, jaké jsou třeba možné a jestli na ně zbyde vůec nějaký čas? Předem díky!

Datum: 22.09.2016

Vložil: Michaela

Titulek: Vfu

Ahoj, máte slušnosti s tímto kurzem? A pomohl Vám dostat se na veterinu? Vahám jestli do zohi jít nebo ne...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek